smf 2.1 için bunun gibi

Başlatan ramooo19, 14 Mar 2018, 19:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ramooo19

tarantula901

şu mod var https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3580

ama 2.1 uyumlu değil 2.1 zaten bunun için ve var olan hatalar mevcut olduğu için önermiyoruz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2018, 20:57şu mod var https://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3580

ama 2.1 uyumlu değil 2.1 zaten bunun için ve var olan hatalar mevcut olduğu için önermiyoruz.

peki nasıl olcak bu sistem bir çok sitede mevcut kullanıcılar için kayıt olmak bununla daha kolay geliyor dolayısıyla bu sistemin smf içinde sorunsuz bir şekilde çalışan sürümü geliştirilmesi lazım :(

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 15 Mar 2018, 13:48peki nasıl olcak bu sistem bir çok sitede mevcut kullanıcılar için kayıt olmak bununla daha kolay geliyor dolayısıyla bu sistemin smf içinde sorunsuz bir şekilde çalışan sürümü geliştirilmesi lazım :(

zaten smfde var siz onermedigimiz surumu kullaniyorsunuz sorun sizde
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Mar 2018, 13:57zaten smfde var siz onermedigimiz surumu kullaniyorsunuz sorun sizde
tmm anladım ben suçluyum :)

şunun gibi buton eklemek istiyorum fırça yiyorum :D

tarantula901

Ben mesajınızı yanlış anlayarakdan tekrar kontrol ettim cep telefondan baktığım için belki yanlış gördüm diye düşündüm derken :D siz paylaşmış olduğunuz link facebook uyeliği ile  uye olma giriş yapma linkini paylaşmışsınız :D

siz sadece facebook ve twitter paylaş butonu istiyorsanuz şu modu kullanabilirsiniz.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=865.0

2.1 uyumlumu tam bilemiyorum ama hata virirse kullanmayın. ilgili yerleri düzeltiriz.

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Mar 2018, 15:58Ben mesajınızı yanlış anlayarakdan tekrar kontrol ettim cep telefondan baktığım için belki yanlış gördüm diye düşündüm derken :D siz paylaşmış olduğunuz link facebook uyeliği ile  uye olma giriş yapma linkini paylaşmışsınız :D

siz sadece facebook ve twitter paylaş butonu istiyorsanuz şu modu kullanabilirsiniz.

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=865.0

2.1 uyumlumu tam bilemiyorum ama hata virirse kullanmayın. ilgili yerleri düzeltiriz.

teşekkürler geçiş işlemini yapan arkadaş ilgilenecek.

fakat ben smf ye  mybb den daha guvenılır dıye gectım  ne bileyim böyle olacağını yinede şikayetçi değilim sadece su betadan bir cıkamadı çıksa betadan bende kurtulsam sizde benden kurtulsanız :)

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 15 Mar 2018, 19:12teşekkürler geçiş işlemini yapan arkadaş ilgilenecek.

fakat ben smf ye  mybb den daha guvenılır dıye gectım  ne bileyim böyle olacağını yinede şikayetçi değilim sadece su betadan bir cıkamadı çıksa betadan bende kurtulsam sizde benden kurtulsanız :)

smf güvenli tabi geçmekte iyi yaptınız. sadece 2.1 geçiş yapan arkadaş daha bilgili kendisi de 2.1 kullandığı için daha iyi yardımcı olabilir siz yinede konu olarak açın ben elimden geldiğinde yardım olamasamda birşeyler yazmaya çalışıyorum.

2.1 güzeldir ama bazı modları 2.1 uyarlamak lazım oda zaman gerektiren bir şey olduğu için zamanla oda olacaktır.

Bu arada benden kurtulursunuz demeniz bizi üzdü yazdığım mesajlardan dolayı bunu yazdıysanız üzüldüm gerçekten öyle düşünmeyin lütfen

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

peki bu smf 2.1 multi language olarak geliştiriler tarafındanmı cıkartılacak yoksa  her ulkenin resmi destek ekiplerimi ceviri işlemini yapacak  ??

tarantula901

Alıntı yapılan: ramooo19 - 20 Mar 2018, 15:24peki bu smf 2.1 multi language olarak geliştiriler tarafındanmı cıkartılacak yoksa  her ulkenin resmi destek ekiplerimi ceviri işlemini yapacak  ??

suanda turkcesi var zaten eksiklik var sadece

Ücretli Smf Destek İçin