Acil yardım

Başlatan Focus, 01 Haz 2018, 02:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Focus

her hangi bir konuyu açarken
Call to undefined function mysql_num_rows() hatası almaktayım nasıl çözücem
(hatayı görmek istiyorsanız www.balkan-rpg.com)

tarantula901

Başlıkları düzgün açarsanız sevinirim herkes acil yardım açsa ne olur bu sitenin hali  yuhphii

Sitenizde sorun tam olarak nerede ve bu sorunu hangi modları kurduktan sonra oldu ve kullandığınız modlar nelerdir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Haz 2018, 14:47Başlıkları düzgün açarsanız sevinirim herkes acil yardım açsa ne olur bu sitenin hali  yuhphii

Sitenizde sorun tam olarak nerede ve bu sorunu hangi modları kurduktan sonra oldu ve kullandığınız modlar nelerdir.

Mod yüklemedim mesela sorun şu böyle bir konu açıyorum ama konuyu görüntülüyemiyorum sadece bu temada oluyor.

tarantula901

Sitenizden bir uyelik verin pm ile gönderin konrol edeyim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

kayıt oldunuzmu isminiz nedir?

tarantula901

Bu arada bu temada oyuncu profil vs ıcın mysql kodları vs ekledınız mı yoksa bu temayı sımlemachınes harıcı bıryerden mı ındırdınız

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 01 Haz 2018, 15:32Bu arada bu temada oyuncu profil vs ıcın mysql kodları vs ekledınız mı yoksa bu temayı sımlemachınes harıcı bıryerden mı ındırdınız
ekli

tarantula901

o kodlardan dolayı hata alıyorsunuz o özellikleri ekleyen kişiden yardım alabilirsiniz kodları güncellemeniz gerekebilir.

Ücretli Smf Destek İçin