Kategoriler Kısmına Yeni Bölüm ekleme

Başlatan ersntas, 30 Mar 2018, 03:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ersntas

Merhaba Arkadaşlar Forum Sitesi Açmada Yeni Olduğum İçin Düzenleme Yapmayı Bilmiyorum Affola

yukarıda Kısma Ek Olarak Referanslarınız eklemek İstiyorum

Orada Referanslarınıza tıklayınca

Mesela Benim

http://www.gelirmerkezi.com/index.php?action=refferals;sa=whorefer;u=1 referans İstatisğim bu

Bir Başkasının Ki

http://www.gelirmerkezi.com/index.php?action=refferals;sa=whorefer;u=2

Bu kısım herkesin kendine göre olmasını istiyorum bunu yapmak münkünmü ?

tarantula901

Ref modu kırduysanız profil kısımda oluşuyor zaten
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ersntas

Alıntı yapılan: tarantula901 - 30 Mar 2018, 17:01Ref modu kırduysanız profil kısımda oluşuyor zaten

Burayada gelmesini istiyorum mümkünmü acaba

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

turizmtasimacilik

ersntas@ çok güzel olmuş siten harika görünüyor, birde tecrübem yok diyorsunuz, birde olsaymış ne yapacakmışsınız hayal bile edemiyorum...

Abi " Kazanç yöntemleri " bölümü mobil cihazlarda taşmış / bozuk görünüyor, bir kontrol et...

Ayrıca hangi temayı kullandın burada?

ersntas

Ben Nasıl istediğimi söyledim Tarantula bey Yaptı  ;D

Bilmiyorsanız forum yapmasını Tarantula beye yaptırabilirsiniz güzel yapıyor

Bi bakayım onada

Teşekkürler Güzel yorumun için

ersntas

Alıntı yapılan: muratbora - 31 Mar 2018, 17:44ersntas@ çok güzel olmuş siten harika görünüyor, birde tecrübem yok diyorsunuz, birde olsaymış ne yapacakmışsınız hayal bile edemiyorum...

Abi " Kazanç yöntemleri " bölümü mobil cihazlarda taşmış / bozuk görünüyor, bir kontrol et...

Ayrıca hangi temayı kullandın burada?

Ayrıca sizin temada güzel bir kaç hatası dışında  yuhphii

turizmtasimacilik

ersntas@ Abi ne hatalar var beni yönlendirirmisin? Bu forum işinde hiç bilgi sahibi değilim...