Merhaba, xxxx bölümünü kaldırıp logoya alta doğru yer açmak

Başlatan RecepCakmakci, 27 Ağu 2016, 18:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RecepCakmakci

başlık yeterince açıklayıcı oldu sanırım. herkese kolay gelsin

HelloIamSoapy

bu şekilde açtığınız konularda yardım beklemeyin lütfen bu kadar saçma bir anlatım görmedim ben ne demek başlık açıklayıcı?!? lütfen konunuzu düzenleyin. Aksi taktirde kimsenin bi'şey anlayıp yardım edebileceğinizi düşünmüyorum.

RecepCakmakci

Alıntı yapılan: HelloIamSoapy - 28 Ağu 2016, 23:41bu şekilde açtığınız konularda yardım beklemeyin lütfen bu kadar saçma bir anlatım görmedim ben ne demek başlık açıklayıcı?!? lütfen konunuzu düzenleyin. Aksi taktirde kimsenin bi'şey anlayıp yardım edebileceğinizi düşünmüyorum.
akıllı arkadaşım bak yazmışım oraya, merhaba recep çakmakcı yazan bölüm kalkacak. logo aşağıya doğru(genişlik) artacak. senin beynine girmeyen birşeye saçma diyerek genelleme yapma

RecepCakmakci

oyun forumu açtık diye çocuk sandın galiba. benim yaşım 25 , sen kim olursan ol ben çocuk değilim. üslübunu bil

Bazinga

Bu şekilde ego yaparak bu forumda barındığınız sürece kimsenin size yardımcı olacağını düşünmüyorum saygısızlık bu.

RecepCakmakci

saygı yapana saygısızlık yaptın diyebilir misin peki? ya da kısas mıdır sence yazılanlar?

Alıntı Yapbu kadar saçma bir anlatım görmedim

görmediyse bunu da görmemezlikten gelsin. fırlamasın bir yerlerden değil mi :)

Bazinga

RecepCakmakci

ekte hocam, ilgilenmeyi tercih ettiğin için teşekkür ederim.

Bazinga

RecepCakmakci

HelloIamSoapy

ben elimden geldiğince insanlara yardım eden biri olarak bu saygısızlığınız karşısında sizi tebrik ediyorum.

tarantula901

ara

#head-r {
    height: 128px;
    background: url(../images/img/header-r.gif) 100% 0 no-repeat;   
}

değiştir

#head-r {
    height: 128px;
    background: url(../images/img/header-r.gif) 100% 0 no-repeat;
    display: none;
}

ara

#searcharea {
    overflow: hidden;
    position: absolute;
    bottom: 7px;
    right: 2em;
    height: 30px;
    width: 200px;
    background: url(../images/img/search-bg.png) no-repeat;   
}

değiştir

#searcharea {
    overflow: hidden;
    position: absolute;
    bottom: 7px;
    right: 2em;
    height: 30px;
    width: 200px;
    background: url(../images/img/search-bg.png) no-repeat;
    display: none;
}

Bu kısımlar logonun sağındakı alanları kaldırmak için
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin