Smf 2.1 GoogAd.v1.4 reklam modu

Başlatan tekyürek, 31 Mar 2017, 22:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tekyürek

mod güncellenmiştir  türkce dil destegi eklenmiştir smf 2.1 ile tam uyumludur

konu içinde sagda veya solda reklam vermek içindir mod

modu kurduktan sonra  : admin panel / yapılandırma /Modifikasyon Ayarları / GoogAd Mod

buradan reklam verebilirsiniz

tarantula901

Dil dosyasını ekleseydiniz keşke :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

tam hatırlamıyorum ama var diye biliyorum modda  eklemişimdir  türkçe dil

Böyle biri yok

tekyürek

Alıntı yapılan: krwolf630 - 22 Şub 2017, 23:022.0.x niye değil :/

ben 2.1 kullandıgım için modları 2.1 e göre güncelliyorum  :) ondan

Böyle biri yok

tarantula901

Bu mod cogu surume uyumlu 2 0 9 10 11 12 13 vs sadece bazen çakışma olursa manuel işlem yapılır kurun uyarı vermıorsa devam edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

intibah

Smf 2.1 beta 2'de  ''HTTP ERROR 500'' hatası veriyor

tarantula901

Durduk yeremi veriyor yoksa

Hosting php surumu kac

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Mod bende kurulu kullaniyorum  bi sıkintisi yok

dexcj

Bu mod doğru şekilde yükleniyor ancak Ayarlarındaki "Ayrıldı" yazan kısımda da "Sağ" yazan kısımda da reklam forumun hiçbir yerinde çıkmıyor.

tekyürek

Alıntı yapılan: dexcj - 23 Ksm 2018, 18:33Bu mod doğru şekilde yükleniyor ancak Ayarlarındaki "Ayrıldı" yazan kısımda da "Sağ" yazan kısımda da reklam forumun hiçbir yerinde çıkmıyor.

reklam kodunu yanlış yazmayasın ?

tarantula901

İzinlerden de aktif edilmesi gerekiyor reklam modunun. hangi gruplara izin verilmesi gerektiğiyle ilgili

Ücretli Smf Destek İçin

dexcj

Alıntı yapılan: tarantula901 - 24 Ksm 2018, 20:44İzinlerden de aktif edilmesi gerekiyor reklam modunun. hangi gruplara izin verilmesi gerektiğiyle ilgili

tüm gruplar için aktif

Alıntı yapılan: tekyürek - 24 Ksm 2018, 20:32reklam kodunu yanlış yazmayasın ?

Adsense in aktivasyon için verdiği kodu yazıyorum ama sanırım yanlışlık burada head lar arasına ekleyin diyor bunu. Modlar reklamın gösterileceği yere atıyor. Head lar arasına index.tamplate php den mi eklemeliyim acaba ?

tarantula901

ilgili kısma bir yazın ve o yazı konu içinde çıkıyor mu kontrol edin eğer çıkıyorsa modla ilgili sorun yoktur.

Ücretli Smf Destek İçin