SMF Mysql sorun

Başlatan Focus, 07 Mar 2019, 21:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

Focus

tarantula901

Appserv indexi derken anlamadm
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

tarantula901

Vdsye bir panel kurulmuş ise o paneli kullanarak veritabanı vs oluşturarak bilgileri gireceksiniz.

eğer panel vs kurulmadıysa ssh yönetimini kullanarak vertitabanı vs kullanacaksınız.

siz vds ne için aldınız tam olarak.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mar 2019, 02:33Vdsye bir panel kurulmuş ise o paneli kullanarak veritabanı vs oluşturarak bilgileri gireceksiniz.

eğer panel vs kurulmadıysa ssh yönetimini kullanarak vertitabanı vs kullanacaksınız.

siz vds ne için aldınız tam olarak.
Kaç kez diycem ben vdsi sunucum var onun için kullanıyorum appservide mysql için kullanıyorum lovalhodt üzerinsen vdsde veritabanjm var bu veritabanındaki bilgileri web siteme çekmek istiyorum

tarantula901

Alıntı yapılan: Focus - 12 Mar 2019, 03:48Kaç kez diycem ben vdsi sunucum var onun için kullanıyorum appservide mysql için kullanıyorum lovalhodt üzerinsen vdsde veritabanjm var bu veritabanındaki bilgileri web siteme çekmek istiyorum

Vds sunucun varsa veritabanı kullanıcı oluştur php dosyasına gir.

Eğer düzgün giriyorsan hala hata alıyorsan hostinginle iletişime geç uardımcı olsunlar.

Bu konuda Bir başka cevabım yok

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mar 2019, 13:38Vds sunucun varsa veritabanı kullanıcı oluştur php dosyasına gir.

Eğer düzgün giriyorsan hala hata alıyorsan hostinginle iletişime geç uardımcı olsunlar.

Bu konuda Bir başka cevabım yok

Nasıl yapıcam dediğini

tarantula901

Alıntı yapılan: Focus - 12 Mar 2019, 13:56Nasıl yapıcam dediğini

Hostinginden yardım alabilirsin.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mar 2019, 18:54Hostinginden yardım alabilirsin.
Yardımcı olmuyolar o konuda o yüzden burda soruyorum

tarantula901

Alıntı yapılan: Focus - 12 Mar 2019, 21:29Yardımcı olmuyolar o konuda o yüzden burda soruyorum

Hosting size yardımcı olmuyorsa büyük sıkıntı. hangi hosting firmasından aldınız merak ettim.

Appserv siz mi kurdunuz yoksa kurulu olarak mı sunucuyu teslim aldınız.

Phpmyadmine ulaşabiliyorsanız eğer orada kullanıcı adı ve db oluşturabilirsiniz. detaylı bilgi ver derseniz o konuda yardımcı olamam  çünkü daha önce appserv kullanmdaım kullanamam demiyorum ama kullanmadığım için tam olarak bir fikir veremiyorum. Appserv konusunda arama motorlarından bilgi öğrenebilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 12 Mar 2019, 23:12Hosting size yardımcı olmuyorsa büyük sıkıntı. hangi hosting firmasından aldınız merak ettim.

Appserv siz mi kurdunuz yoksa kurulu olarak mı sunucuyu teslim aldınız.

Phpmyadmine ulaşabiliyorsanız eğer orada kullanıcı adı ve db oluşturabilirsiniz. detaylı bilgi ver derseniz o konuda yardımcı olamam  çünkü daha önce appserv kullanmdaım kullanamam demiyorum ama kullanmadığım için tam olarak bir fikir veremiyorum. Appserv konusunda arama motorlarından bilgi öğrenebilirsiniz.

phpmyadmine ulaşabiliyorum adımlar aynı olması gerek siz bildiğiniz yolu söylermisiniz

tarantula901

Alıntı yapılan: Focus - 13 Mar 2019, 00:36phpmyadmine ulaşabiliyorum adımlar aynı olması gerek siz bildiğiniz yolu söylermisiniz

Adımlar aynı değil. cpanel plesk webmin panelden ayarlanmalar yapılıyor. phpmyadmin varsa onu farklı yoldan ayarlıorsun onla ılgılı bılgılerı googlede arayabilirsin

Ücretli Smf Destek İçin

Focus

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Mar 2019, 01:49Adımlar aynı değil. cpanel plesk webmin panelden ayarlanmalar yapılıyor. phpmyadmin varsa onu farklı yoldan ayarlıorsun onla ılgılı bılgılerı googlede arayabilirsin
Siz host üzerinden diyorsunuz ben vds üzerinden dedim ya? Appserv bi uygulama localhostdan phpmyadmin kullanmak için

Focus

Xampp gibiveya wamp

tarantula901

Dediğimi yanlış anladınız. Demek istediğim normalde cpanel plesk vs gibi panellerden yapılıyor siz vds kullandığınız ve paneli olmadığı için phpmyadmine ulaşabiliyorsanız orada kullanıcı adı ve user oluşturma alanı olacak oradan ayarlayabilirsiniz demek istedim.

Ücretli Smf Destek İçin