Yatay PostBit Yaparken Hata Alıyorum.

Başlatan kail, 17 Mar 2017, 23:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kail

Yatay postbit yapmak için tarantula'nın açtığı konuyu uyguladım fakat hata verdi dosyayı buraya atıyorum, siz ayarlarsanız veya nerede yanlışım var söylerseniz sevinirim. Saygılar..

Buyrun.

kail

Not: verdiğim dosya eşitlenmemiş dosyadır.

tarantula901

Yeniden konu açmak yerine ilgili konuya yazmak daha iyi olurdu hiç olmazsa oradaki kodu görür ve aldığınız hata yazıp sorunu yazaabilirdim.

Farklı bır dosya sitesine yuklemek yerıne eke eklersenizde sevinirim.

Aldığınız hata nedir tam olarak ilgili konuya yazarsanız yardımcı olayım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kail

Alıntı yapılan: tarantula901 - 18 Mar 2017, 01:58Yeniden konu açmak yerine ilgili konuya yazmak daha iyi olurdu hiç olmazsa oradaki kodu görür ve aldığınız hata yazıp sorunu yazaabilirdim.

Farklı bır dosya sitesine yuklemek yerıne eke eklersenizde sevinirim.

Aldığınız hata nedir tam olarak ilgili konuya yazarsanız yardımcı olayım.

Düz yazı çıkıyor şurada hata yaptınız diyor herhangi bir konuya giriş yapınca.

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kail

sorun düzeldi fakat yeni sorunlar oluşturdu :D

buseferde editlemek istiyorum renkli arkaplan, düzgün yerleşme v.s.
ya ben bu temayı bitireceğim ya bu tema beni :D

tarantula901

Sorunlar temayla alakalı bir durum değil sizin yaptığınız sorunlardan kaynaklı bir sorun tabi tema etkisi olur ancak css biliyorsanız sizin için sorun olmaz.

Ücretli Smf Destek İçin