Konu gönderdikten sonra alınan hata

Başlatan Cypersnet, 01 Mar 2017, 04:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cypersnet

Merhaba arkadaşlar

Sitede konu gönderdikten sonra sayfa açılamadı hatası veriyor yani site açılmıyor..yenileyince düzeliyor

Sebebi nedir acaba

tarantula901

sitenize bir forum kurulmadı sanırım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Cypersnet

@tarantula901 hocam siteyi güncellemedim tekrar bakabilirsiniz. ayrıca siteyi hosting cpanel'den yükledim ancak cpanelde 2.0.11 sürümü tavsiye ediliyor üst sürümleri neden yok anlamadım.. forum'da çok farklı bir proje uygulayacam ama bir türlü ayarları vs tam olarak yapamıyorum smf ilk defa kullanıyorum yeni biri için biraz sıkıntılı gibi farklı hatalarla karşılaşıyorum bana gerekli olanlar..

Hızlı yanıtta editör seçimi aynı burdaki gibi,sitemap xml,url yapısı için pretty urls, bunlar gerekli,

şuan yüklediğim modlar ise : Tagging System,   reCAPTCHA for SMF , @mention members , SEO Sitemap ( kitsitemap mı nedi o )

siteyi inceleyebilirmisiniz rica etsem musaitseniz.. Pm olarak admin bilgilerinide yolluyorum size..

tarantula901

siz sitenize https yani ssl sertifikası kurdunuz mu?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Cypersnet

tarantula901

şuanda sitenizde test ettim sanıyesınde konu acıldı herhangı bır sorun olmadı.

Ücretli Smf Destek İçin

Cypersnet

@tarantu901 hocam sorun pretty urls modunu kurup aktif ettikten 5 dakika sonra başlıyor konu açınca veya açılan konuya cevap verilince..

tarantula901

Pretty ile ilgili bir sorun ozaman. hangi hosting şirketini kullanıyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

Cypersnet

@tarantula901 natro hocam kullanıyorum hocam onun cpanel'inden yükledim smf'yi ama dediğim gibi 2.0.11 sürümü mevcuttu yeni sürümler gözükmüyordu tavsiye edilen 2.0.11 gözüküyordu.

tarantula901

admın panelden 2 0 13 guncelle paketler kısmında cıkacaktır sıtede kurulum ıle ılgılı kategorıde anlatımı var oradan guncelle

Ücretli Smf Destek İçin