Utf-8

Başlatan Böyle biri yok, 26 Şub 2017, 22:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Böyle biri yok

Selam yine sorunlarımı çözmeye geldim  :)

Ekte verdiğim resimde mesela konu açıyoruz ama UTF-8 hatası yok ama forum istatiklerinde sorun çıkıyor.

tarantula901

o sorun son harfi Türkçe harf ise sorun oluşuyor :D o sorun bu sitede de var şuanda aklıma çözüm yok olsa idi bu sitede de olmazdı :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

Hocam o sorun benim sitemdede vardı ben bu ayardan utf 8 dönüştürden yaptım oldu...

tarantula901

sitesi utf8 olarak kurulmuş sanırım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

wolby

tarantula hocam sizde öyle yapın düzelir ordan ben yaptım..

tarantula901

Tamam teşekkürler dikkate alacağım. Eğer arkadaş bunu uygulamadan önce yedek alsın riskli bir durum biz çözebiliriz ancak diğer arkadaşlar bu sorunu çözemeyebilir.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Teşekkür ederim hocam bende tam buraya yazacaktım ki siz erken davranmışsınız. Yinede teşşekkürler!

Böyle biri yok

Bunu çözmek isteyen arkadaşa söylemek istediğim açtığın konular ve açıklaması ve ya başka bi yerlerin yazılışı bozulucak yani ss altta.

tarantula901

Yedek alın diye uyardım. utf8 bastıktan sonra sitenize utf8 dil dosyalarını eklemeniz gerekiyor o şekilde hata almanız mühtemel

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

uyardın da hocam ben burda görmeden yaptım o 2 gün önceki ss :D

tarantula901

ozaman bi üst mesajımda ne yapman gerektiğini yazdım.

Ücretli Smf Destek İçin

Böyle biri yok

Tamam sıkıntı yok zaten sadece yazıları düzeltmek ti düzeltildi.

tarantula901

sorun düzeldiyse sorun yok :D yuhphii

Ücretli Smf Destek İçin