Custom form mod hata

Başlatan Hawk, 25 Nis 2018, 23:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Hawk

Arkadaşlar tıkladığımızda şablon şeklinde konu açmamıza yarayan custom form mod kurmayı denedim, heralde bozuklardı hata verdi. Çalışan link atabilir misiniz?

tarantula901

aldığınız hata nedir?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

haykirish

Alıntı yapılan: Hawk - 25 Nis 2018, 23:53Arkadaşlar tıkladığımızda şablon şeklinde konu açmamıza yarayan custom form mod kurmayı denedim, heralde bozuklardı hata verdi. Çalışan link atabilir misiniz?

Post Template Mod Ben bunu kurdum hocam. 2.1.14

Hawk

manageboardtemplate başarısız oluyor o yüzden yükleyemiyorum. @haykirish

tarantula901

Modu kurduktan sonra hata ManageBoards.template.php bu dosyaya aşağıdaki söylediklerimi uygulayın.

ManageBoards.template.php ara

echo '
<div id="count_posts_div">
<dl class="settings">
<dt>
<strong>', $txt['mboards_count_posts'], ':</strong><br />
<span class="smalltext">', $txt['mboards_count_posts_desc'], '</span><br />
</dt>
<dd>
<input type="checkbox" name="count" ', $context['board']['count_posts'] ? ' checked="checked"' : '', ' class="input_check" />
</dd>
</dl>
</div>';

sonrasına ekle

// Text area for Post Template Mod
echo '
<dl>
<dt valign="top">
<b>', $txt['post_template_title'], '</b><br />
', $txt['post_template_description'], '<br />
</dt>

<dd valign="top" align="right">
<textarea name="post_template" rows="5" cols="29">'.
$context['board']['post_template'] .
'</textarea>
</dd>
</dl>';

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Hawk

Call to undefined function mysql_num_rows()
hatası alıyorum dediğinizi yaptıktan sonra.

Hawk

Şimdi şu paketi kurdum ama  modifikasyon ayarlarından seçemiyorum, sayfa error veriyor bu sayfa çalışmıyor diyor.
http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1279

tarantula901

Hatalı resmi çekip eklermisiniz.

Ücretli Smf Destek İçin