Üye Olurken doğrulama resmi gözükmüyor?

Başlatan Poyraz, 01 Ksm 2016, 20:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Poyraz

İyi Akşamlar Arkadaşlar

Daha yeni fark ettim üye olurken doğrulama resmi gözükmüyor çözümü varmıdır bunun?

tarantula901

Şuanda güvenlik kodu kısmı kapalı onun yerine soru sorabilirsiniz. admin panelde guvenlik ve moderasyon kısmında
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Poyraz

Evet ben kapattım ama soruyorum ama sorduğum soru çıkmıyor üye olurken çözemedim

şuan soruya 4+4 yazdım yanıt kısmına 8 yazdım ama hala üye olurken çıkmıyor

tarantula901

Kullanıcının yanıtlaması gerekli doğrulama soruları

yazan kısmı 1 yapın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Poyraz

Teşekkür Ederim süpersin kardeşim :)

bir sorum daha olacaktı kardeşim konu açmadan sorayım burdan  sitenin logosunu tıklayınca portala yönlendiriyor foruma yönlendirmesi için gerekli işlemi nereden yapmalıyım.

tarantula901

İndex.template.php ekleyin manuel olarak eklemeye çalışayım.

Ücretli Smf Destek İçin

Poyraz

Ekledim arkadaşım.

değiştirirken yerini buraya yaz da bir dahaki tema değiştirdiğimde kendim değiştireyim

tarantula901

şu kodu ara

<a id="top" href="', $scripturl, '">', empty($context['header_logo_url_html_safe']) ? $context['forum_name_html_safe'] : '
şununla değiştir

<a id="top" href="', $scripturl, '?action=forum">', empty($context['header_logo_url_html_safe']) ? $context['forum_name_html_safe'] : '

Ücretli Smf Destek İçin

Poyraz

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin