Exodus Temada arka plana resim ekleme

Başlatan vista1, 08 Mar 2017, 11:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vista1

Bi sürü makaleye baştım bu siteden de başka siteden de fakat bi türlü Exodus adlı temada arka plana resim eklemeyi bulamadım.. Kodları hep paylaşılanlardan farklı..

Bu konuda yardımcı olur musunuz acaba..

csslerini aşağıda veriyorum arkadaşlar..

tarantula901

site profilinizi güncelleyin ki sitenizde yapıp paylaşalım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

vista1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Mar 2017, 15:14site profilinizi güncelleyin ki sitenizde yapıp paylaşalım.

hocam daha siteyi almadım.. önce temayı hazırlamak istediğimden domain almayı ve hosting almayı bekletiyorum.. Eğer istediğim gibi yapabilirsem alıcağım :)

tarantula901

Hangi tema kullandığınızı bilmediğim için tam farklı kodlar varmı bılemıorum ancak cogunluk suradaki kullanır

şun deneyin http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=148.msg552#msg552
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

vista1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 08 Mar 2017, 19:55Hangi tema kullandığınızı bilmediğim için tam farklı kodlar varmı bılemıorum ancak cogunluk suradaki kullanır

şun deneyin http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=148.msg552#msg552

hocam baktım verdiğiniz linkdeki hiç bi kod yok :S

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

vista1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Mar 2017, 20:59şu vardır body

Onu da tek başına arattır index.css de :D o da yok :D "body {" diyede arattım yok.. tbody var hep :D kısacası yok yok yok :D

tarantula901

var kontrol ettim hemde en başta var :D

Ücretli Smf Destek İçin

vista1

En başta varda onu bende gördüm o sayılır mı? sayılmaz :D

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

vista1

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

vista1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 13 Mar 2017, 21:43:dayak:s  :dayak:s

Hocam kızma valla öğreniyorum.. Çok karışıktı ne yapayım :)

tarantula901

sıkıntı yok zamanla öğreneceksin :d esprisine :D

Ücretli Smf Destek İçin