Yorum yap güncel kal

Başlatan tarantula901, 09 Eyl 2014, 22:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilimdunyasi

2 gundur sehirler arasi is gucten oturu kendi siteme dahi giremedim egitim basladi seminerler vs. Tabletten yaziyorum  telafi edilir denilen sayiya ulasilir

Mesaj Birleştirildi: 17 Eyl 2014, 20:33

Virüslüyüz.com da şu saat itibariyle mesaj sayım: 12
dinogretmeni.com da şu saat itibariyle mesaj sayım: İleti: 13
Büyüknet.com şu saat itibariyle mesaj sayım: 11

KeReM @

Üstadlarım kabul ederseniz site adresini aşağıdaki ile değiştirmek istiyorum. Burada daha çok desteğinize ihtiyacım var. Virüse atılan mesajlar ne olacak diye aklınızda bir soru kalmasın, oradakiler ile burdakiler toplanır.

http://www.forumsak.com/forum/index.php

tarantula901

İşden dolayı 3 5 gün yokum geldiğimde eksik kalan yorumlar tamamlanacaktır. cepten yapabildiğim yorumlar yapılacaktır. bilginize
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ilimdunyasi

Yorumlara devam edilmektedir.  Eğitim sürecindeki yoğunluk nedeniyle geçte olsa devam edilmektedir.

Sosyal Öğretmeni

Aynen yorumlara devam ediyorum ama, okullar açıldığı için geçikmeler yaşanabilir.
Yine de istenilen sayıya ulaşılacaktır.
Herkes göründüğü gibi değil.

ilimdunyasi

Rabbim yardımcımız olsun. Hakikaten dünyada insan eğitmek kadar sabır isteyen bir iş yoktur...

LeoJeLy

katılıyorum

sitem : http://www.tasarimcenneti.net

kullanıcı adım : admin :D

Sosyal Öğretmeni

Alıntı yapılan: LeoJeLy - 23 Eyl 2014, 16:13
katılıyorum

Bence kullanıcı adınız uygun değil değiştirseniz iyi olur.
Admin genelde site yöneticilerinin adı. Ama yinede tarantuls901 kardeşim bilir.
Selam ve dua ile.

tarantula901

Alıntı yapılan: LeoJeLy - 23 Eyl 2014, 16:13
katılıyorum

Hiç aktif görünmüyorsunuz aktif olan arkadaşlar katılabilir sonradan sıkıntılar yaşanabiliyor.

siteye uye olacağınız uyelik kullanılamaz konuyu yanlış olabilirsiniz verdiğiniz uyelık karşı tarafın sitesine uye oldugunuz uyelığinden bahsediyoruz.

Sitenizde smf forum kurulu değil malesef sadece smf forumların bu konuya katılabilirler.

tekrardan bu kurallara uyarak tekrardan başvurabilirsiniz.

KeReM @ Site adresiniz güncellenmiştir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ilimdunyasi

salı günü eğitim seminerleri bitiyor telafi edeceğim kardeşlerim selametle.

Mesaj Birleştirildi: 29 Eyl 2014, 21:13

tekrar yorumlar yapılmıtır kardeşlerim işsel gecikmeler elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum iyi günler.

tarantula901

Fırsat bulunca yorumlar gönderildi.

Site Adı: http://www.forumsak.com/forum/index.php = 62

Site Adı: Herhangi 3 siteden biri

www.evdersleri.com = 23
www.dinogretmeni.com = 23
www.sosyalbilimciler.com  =12  = 58

Site Adı : www.ilimdunyasi.com = 18

Arkadaşlar yorumlarımızı tamamlayalım sonrasında bir sure askıya alalım bu konuyu sonra devam ederiz.

Ücretli Smf Destek İçin

ilimdunyasi

Virüslüyüz.com da şu saat itibariyle mesaj sayım: 20
dinogretmeni.com da şu saat itibariyle mesaj sayım: İleti: 42
Büyüknet.com şu saat itibariyle mesaj sayım: 42

yorumlar yapılmıştır.

Sosyal Öğretmeni

Ekim ayının yorum sayısı belirlenmemiş.
Konu saysı belirlense iyi olur. Biran önce başlardık.
Herkese hayırlı çalışmalar...
Bu aralar çok yoğundum sitelere nerdeyse hiç giremedim artık yavaş yavaş işleri hallederiz.

tarantula901

Alıntı yapılan: Sosyal Öğretmeni - 08 Ekm 2014, 22:40
Ekim ayının yorum sayısı belirlenmemiş.
Konu saysı belirlense iyi olur. Biran önce başlardık.
Herkese hayırlı çalışmalar...
Bu aralar çok yoğundum sitelere nerdeyse hiç giremedim artık yavaş yavaş işleri hallederiz.

üsteki yorumlarda bir süre ara verelim yazmıştım herkes bu aralar yoğun ondan yani zaten katılanlar herhangi bir sorun çıkarmıyor o konuda çok iyi ama dediğim gibi boş bi zamanda yine başlanabilir.

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

İyi olur gerçekten. Şahsen bende izindeyim şuan yorumlara devam etmem çok zor.