Mesajdaki resimi otomatik boyutlandırma şeyini yapmak

Başlatan astro1, 26 Şub 2017, 05:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

Mesajdaki resimi otomatik boyutlandırma şeyini yapmak istiyorum fotodaki gibi varmı eklentısı vs ?

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Him arama yapmamışsınız sanırım keşke arama yapsaydınız.

şunu kullanabilirsiniz. http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=34.0

yada smf'nin kendi özelliği olan resim boyutlandırma olayını kullanın admin panelde imzalar için resim ayarları var ona da bakın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 12:29Him arama yapmamışsınız sanırım keşke arama yapsaydınız.

şunu kullanabilirsiniz. http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=34.0

yada smf'nin kendi özelliği olan resim boyutlandırma olayını kullanın admin panelde imzalar için resim ayarları var ona da bakın.

yaptım modu da yukledım fakat olmadı genede resım buyuk basıoyrum olmuyor.Dil dosyasını dedıgınız gıbı yaptım ayarlardada 0 a 0 vardı 100e100 yaptım gene olmadı 1000e1000 de olmuyor ?
www.forumtim.com

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 16:54cok kucuk secmıssın 400 yada 500 yap

olmuyorki 10000 yapsanızda olmuyor anlamadım gitti
www.forumtim.com

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Resmi tekrardan eklemen gerek ondan dolayı olabilir.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 17:20Resmi tekrardan eklemen gerek ondan dolayı olabilir.

Sıldım mesajı tekrar ekledım defalarca yok
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Admin panelden ayarlarını yapın. Modun tam eksiksiz kurulduğuna eminseniz ayarları yaptıysanız sorunsuz olarak çalışması lazım.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 20:22Admin panelden ayarlarını yapın. Modun tam eksiksiz kurulduğuna eminseniz ayarları yaptıysanız sorunsuz olarak çalışması lazım.

-_- yetki verdım sitede bakarsanız sevınırım olmuyor
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

www.forumtim.com

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 26 Şub 2017, 21:30şuanda sitenizde bir sorun var sanırım.

Abi ben bişi eklemedım sen bişimi ekledin ? Veya ben hızlı duzenle kısmını eskıye alcaktım bikac kod degiştirdim nası eskiye alcaz
www.forumtim.com