Post Beğenme Yüklenemiyor.

Başlatan astro1, 25 Şub 2017, 17:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

astro1

işaretlediğim yerlerdeki display.temp i yapıyorum fakat genede test başarısız diyor

message.index olanı yaptım o düzeldi mesela

index.tempde kod:ara diyor o kod yok 30dakika tek tek baktım ctrl+f de de çıkmıyor zaten ne yapmam gerek ?

www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

Sorunu yaşadığınız modun konusuna yazın lütfen. Hangi modla bahsettiğinizi bilemiyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 17:22Sorunu yaşadığınız modun konusuna yazın lütfen. Hangi modla bahsettiğinizi bilemiyorum.

resım eklemeyı unutmusum bekleyın eklıyeyım :D
www.forumtim.com

astro1

www.forumtim.com

tarantula901

Kullanmış olduğunuz tema ile ilgili bir sorun tüm modlar default temaya göre yapılır kullanmış olduğunuz temada düzenlemeler yapıldığından dolayı manuel olarak yapmanız gerekmektedir. default dosyada aynı dosya ıcerisinde ilgili dosyanın oldugu yeri bulup şuanda kullandığınız temadada yakın bir yer bulup o kısma eklemeniz yeterli.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 17:29Kullanmış olduğunuz tema ile ilgili bir sorun tüm modlar default temaya göre yapılır kullanmış olduğunuz temada düzenlemeler yapıldığından dolayı manuel olarak yapmanız gerekmektedir. default dosyada aynı dosya ıcerisinde ilgili dosyanın oldugu yeri bulup şuanda kullandığınız temadada yakın bir yer bulup o kısma eklemeniz yeterli.

demek ıstedıgınız yeri felan anladım fakat ''şuanda kullandığınız temadada yakın bir yer bulup o kısma eklemeniz yeterli.'' ne anlamda o kısmı anlamadım  mesela defaulttaki index.temp de kodu ara: yazan kısımı bulucağım üstünde altında ne var ona bakacağım ve aynısını kendı temamada bulup uygulayacağım oyle mı
www.forumtim.com

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 17:34Evet öyle

yaptığımız şeyler sonrası izinleride ayarladım fakat genede olmuyor beğeni tuşu yok ??
www.forumtim.com

tarantula901

Modun manuelinde display.template.php eklenen kodları manuel olarak kontrol edin eksik kod var mı bakın

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 19:22Modun manuelinde display.template.php eklenen kodları manuel olarak kontrol edin eksik kod var mı bakın

baktım ama yok hay yav  :-\

onceden kurmustum olmustu sorunda yoktu sımdı neden olmuyorsa.
tabi önceliğimiz diğer konular eposta ile özel mesaj şeyi
www.forumtim.com

tarantula901

Modun manueline bakarak display.template.php eklenen kodları eksik olup olmadığını kontrol ettiniz mi? ona rağmen hala beğen alanı çıkmıyor ise beğen modunun ayarlarına bakın.

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 21:40Modun manueline bakarak display.template.php eklenen kodları eksik olup olmadığını kontrol ettiniz mi? ona rağmen hala beğen alanı çıkmıyor ise beğen modunun ayarlarına bakın.

kontrol ettım ayarlarda tam herşey zaten dosyalar ekte bakarsınız belkı :/ message'de verıyordu onu hallettımde işte

www.forumtim.com

tarantula901

izinlere baktınız mı beğen modu ıle ılgılı bırsey varmı

Ücretli Smf Destek İçin

astro1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 25 Şub 2017, 23:13izinlere baktınız mı beğen modu ıle ılgılı bırsey varmı
yok hicbirsey güncel dosyalar ekte bakarsanız sevınırım bu yorumun altında usttekıler eskıdi
www.forumtim.com

tarantula901

modun manueline bakarak display.template.php dosyasındaki eksik kodları ekleyin.

Kontrol ettim kodlar mevcut arama yapın display.template.phpde manueldeki kodu yapıştırın ikinci kod eksik.

Ücretli Smf Destek İçin