Bir hata meydana geldi!

Başlatan Adanademir01, 20 Mar 2018, 15:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Adanademir01

ââ,¬Å" iletinizi yollarken aşıma uğradı. Lütfen geri gidip tekrar deneyinââ,¬Â

Bu olayı nasıl çözerim arkadaslar? Diğer konularda yer aldığı gibi denedim ama olmadı

tarantula901

Sorunu nasıl yaşadığınızı anlatır mısınız?
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Sosyal Öğretmeni

Bu konuya bakınız     Buraya TIKLAYINIZ

ayrıca buna da bakaınız     Buraya TIKLAYINIZ

Faydalı olması dileğiyle...
Herkes göründüğü gibi değil.

Adanademir01

Forumu açtıktan sonra yönetici panelime girmek istediğimde veya üyelik paneline girmek istediğimde, kullanıcı adını ve şifreyi yazıyorum ardından bu uyarı geliyor.
Smf'nin kendi default forumunu kullanıyorum.

Ek olarak belirtmek isterim ki, Phpadmindeki herşeyi onarım yaptım çözümle yaptım yine değişen bişe yok. Cpanel godaddy kullanıyorum

tarantula901

Smf hangi sürümü kullanıyorsunuz
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Adanademir01

tarantula901

Şuanda kullanmış olduğunuz farklı bir tema sitenizi defaulta alıp sonra bir uyelik oluşturup bana pmden gönderin kontrol edeyim.

Eğer farklı bir tema kullanıyorsanız şu modu kullanın http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=2043.0

Ücretli Smf Destek İçin

Adanademir01

Hesaba giremiyorum ki hocam onu nasıl halledecez :S

tarantula901

Linkteki kodları attığım linkten manuel kısımdan bakarak kodları dosyalara uygulayın.

Ücretli Smf Destek İçin

Adanademir01

Hocam manuel olarak baktım mesala bunu subs.php bul dıyor sonra '' ob_start('ob_sessrewrite'); '' arkasına ekle diyor fakat bundan 3 tane var nereye ekleyecez tam olarak ?

tarantula901

sonrasına ekleyeceksin

Ücretli Smf Destek İçin

Adanademir01

evet ama 3 tane var '' ob_start('ob_sessrewrite'); '' bundan, 3 tanesinin arkasına mı ekleyim ?

Adanademir01

Yoksa herhangi birinin mi ?

tarantula901

1. ekle sorun çözülürse tamam çözülmez ise ikincisine ekle oda olmaz 3

Ücretli Smf Destek İçin

Adanademir01

Sorun hallediliyor hocam bir arkadaş bakıyor şuan sorunu buldu.