Madalya simgesi

Başlatan Principles, 06 Mayıs 2016, 21:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Principles

Sadece benim istediğim üye gruplarındaki üyelerin avatarlarının sol üst köşelerine madalya resmi koymak istiyorum. Yardımcı olur musunuz?

tarantula901

yedek alarak ekteki madalya sistemini deneyin istediğinz şekildemi

istediğiniz şekilde değilse site adresınız aktif değil sanırım aktif ise link ve site adresını bir uyelıkle pm gonderın kontrol edeyım eklemek ıstdıgınız madaalyayıda ekleyın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Yükledim, hangi üyelere madalya geleceğini nasıl ayarlamalıyım?

HelloIamSoapy

Merhaba,

aradığın modun bu olmadığını düşünsem de anlatıyım.

İlk önce modu yükledikten sonra madalya resimlerini ayarla. Ben örnek olarak internetten 1 tane indirdim. ismini m1.png olarak yapıp "temamın" images klasörü içine attım.

daha sonra admin hesabınla her hangi bir kullanıcının profilini düzenlemeye girdiğinde

Bu bölümde "Madalya Resmi :" içeriğini görüceksin. dosya uzantısıyla birlikte images klasöründe bulunan madalya ismini bu bölüme girdikten sonra.

Umarım aradığın eklenti budur. Güle güle kullan :)

tarantula901

üste eklediğim mod ile ilgili açıklamalarmı yaptınız hello
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

Sadece avatarın solt üst köşesinde yani üstünde çıkmasını istiyorum, yapılamaz mı?

Principles

Ayrıca yapınca bu şekil bir görüntü oluşuyor.

tarantula901

Default temaya göre yapıldığı için ondan dolayı sizde farklı gözüküyor onu kendi profil alanınıza göre ayarlamanız gerekiyor

eklediğiniz resimde birşey farkedemdım

Ücretli Smf Destek İçin

Principles

CSS'de oynama yaptım fakat avatarın arkasına gidiyor resim. Bir de resim eklediğinde kullanıcı adı ve rankı siliniyor yorum kısmında.

tarantula901

cssde z-index kullanın resım onuna çıksın sıteden bır uyelık verın kontrol edeyım

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Bunun sadece profil özeti ve postbitte çıkanı var mı?

BrainDamaged

Konudaki eklenti postbit üzerinde çıkmakta zaten  :D, profil özetinde çıkmasını birkaç düzenleme ile ayarlayabilirsin.

garfieald

Bende madalya resminin yolun belirtebileceğim bir alan çıkmadı.