SMF 2.1 için Ücretsiz Tema Tasarlayacağım Fikirlerinizi alayım...

Başlatan PALAUDIS, 11 Eyl 2019, 01:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tema için anket...

Açık Renk
3 (75%)
Koyu Renk
0 (0%)
Pastel Renkler (Açıkça Belirtin)
1 (25%)

Toplam Oy Verenler: 4

Oylama kapandı: 18 Eyl 2019, 01:40

PALAUDIS

Selam.. Ücretsiz olarak (Lisanslı olmak kaydı ile) bir tema tasarlayıp dağıtmak istiyorum. Tema hakkında kısaca bilgi vereyim. Yazacağım temanın gelen özellikleri aşağıdaki gibi olacak ama renk seçimini sizlere bırakacağım Karanlık tema yapmıyorum bu tema için bilginiz olsun. Anket 1 hafta süre ile kalacak ve süre sonunda ne çıkarsa bahtımıza diyerek başlayacağım.Lisans sistemin gelince geliştirmiş olduğum kendime ait lisans sistemi mevcut basitçe anlatayım;

Temayı kurmak istediğiniz sitenin tam linkini vereceksiniz ve buna göre dosyalarınızı ayarlayacağım. Sitenizin adını kendi servar'ımda bulunan bir dosyaya kaydedeceğim ve temayı kurduğunuzda bunlar birbirilerini karşılaştırıp onaylayacaklar. Tema içeriğinde bulunan bir çok dosya şifrelenmiş olacak ve herhangi birini sildiğinizde tema kullanılmayacak durumda olur. Şifrelenmiş dosyalar IONCUBE gibi bir şey değildir. Bu yüzden hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Her hangi bir PHP uyumsuzluğu olduğunda tarafıma bildirmeniz yeterli olacaktır.

Tema için geliştirme yada Mod ekleme olarak herhangi bir sorun yaşarsanız buradan ve kendi sitemden destek olacağım. Bunun için özel mesaj atmayın Konu açın ki herkes yararlansın.

Genel Özellikler;
  • Responsive Uyumlu (Mobil)
  • Basit Arayüzlü
  • Full fontAwesome gibi iconları olacak (sadece kullanıcıların gördüğü alanlar)
  • BoardIndex üzerinde reklam alanı (Temadan ayarlı)
  • İlk Konu içinde Reklam alanı (Temadan ayarlı)
  • Alt Bölümler sıralı olacak(Tema panelinden ayarlı)
    • Alt Bölümler ister bölümün altında ister içinde çıkacak
    • Alt Bölümler ikili yada üçlü olarak seçilsede mobilde tek sıra görünecek
  • Sağ tuş yasağı (Temada aç/kapa)
  • Css bazlı konu seçme yasağı (Temada aç/kapa)
  • Toplist eklentisi içinde olacak
  • Son Üye, En Çok yasan, En Çok Konu açan üyeler
  • En Çok okunan, cevaplanan konular ve en iyi bölümler
  • Ek Css alanı
  • Ek Js alanı

(Ücretli versiyonda bunun kat ve kat fazlası işlemler yapmaktayım)

Aklıma bir şey gelirse editlerim

PALAUDIS

tarantula901

Yeni tema yapımına başlamanıza sevindim bazı kişiler yüzünden malesef lisanslı şekilde kullandırtmak zorunda kalıyorsunuz bir nevi buna bir başlangıç yapmış olacaksınız.

Benim favorim açık renkler.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Merhaba  benimde tercihim açık renkler  :D

Bakın webtiryaki.com buranın renklerinde güzel tasarımında güzel. Buna benzer de olabilir