Smf reklam modu (SimpleAds) 2.0.11

Başlatan tarantula901, 16 Mar 2016, 23:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:SimpleAds
Yazar:[SiNaN]
Uyumluluk:2.0 RC4,2.0.11

Açıklama: Bu mod sitenizde reklam eklemenize yarar sitenizde birden çok yerde reklam yayınlamanıza olanak verir.

Resmi site Linki: SimpleAds indir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Smf 2.1 versiyon konusunda paylaşılan ayarlar sayfasını burada da paylaşalım :)

Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Bu modu kullanmadım ancak gerçekten ayrıntılı bir modmuş kullanmak lazım bazı konularda işime yarayacak bir mod
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Ağu 2017, 20:11Bu modu kullanmadım ancak gerçekten ayrıntılı bir modmuş kullanmak lazım bazı konularda işime yarayacak bir mod
Lokal PC'deki test ortamımda 2 gündür deniyordum bu modu. En son yeni bir test reklamı tanımladım ama sonrasında yönetim paneline girmek isteyince , "main tema eksik" benzer bir hata vermeye başladı ve hiç bir şekilde konsol giremez oldum.

Nette aratınca benzer şu sorunu buldum.

http://destek.smfmod.com/main-adli-tema-yuklenemiyor-t11524.0.html;nowap

Kısaca bu modun güzel extra özellikleri var ama artık desteğinin uzun süredir olmaması ve bazı kullanıcıların yaşadığı normal olmayan sorunlar nedeniyle, moda karşı ciddi şüphelerim olmaya başladı !!

https://www.simplemachines.org/community/index.php?topic=381408.560

NOT: İnşallah başka forumlara link vermek kurallara aykırı değildir, öyle ise kusura bakmayın lütfen.

tarantula901

O hata bu mod icin degil diger mod icin o hata eksik dosya yuzunden alinan bir hata

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ağu 2017, 20:14O hata bu mod icin degil diger mod icin o hata eksik dosya yuzunden alinan bir hata
Doğru dedin ustad, 2.0 versiyonu icin geçerli pardon, yanlış yere yazmışım  :(

O dosya hakkında bilgin varsa musait bir zamanda 2.0 versiyonunu da düzeltmen mümkün müdür rica etsek

tarantula901

ads.template.php dosyasını default klasoru içerisine atman gerekiyor. main hatası dediğin.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Ağu 2017, 21:42ads.template.php dosyasını default klasoru içerisine atman gerekiyor. main hatası dediğin.
Yeniden kurdum ve yine aynı hatayı verdi.

Kurulum sonrası dosyaları kontrol ettim. Ekteki tüm dosyalar olması gerektiği yerde ve "ads.template.php" klasörü de default klasörüne başarılı bir şekilde kopyalanmış. Özetle sorun hala devam ediyor :(

tarantula901

İzinlerinide kontrol edin dosya izinleri 644 yapın.

Ücretli Smf Destek İçin