Pdf dosyasını paylaşmak

Başlatan celalyagmur, 27 Şub 2019, 19:03

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

celalyagmur

Hocam inşallah doğru bölüme yazmışımdır konuyu...Şimdi benim tlfonumdaki hafızada e-kitap olarak indirdiğim pdf dosyaları var ben bunları sitemde kitaplar diye bir katagoride paylaşmak istiyorum.Yani şöyleki kullanıcı örnek (A)kitabına tıkladığında aynı sayfada veya yeni bir sekmede bu kitanın içetiğini okuyabilsin böyle bir modumuz veya bir şansımız varmı...Mesela benim indirdiğim sitede hem okuyabiliyoruz pdf yi hemde indirebiliyoruz.kitaba tıkladığımızda içeriğini görebilelim yani.mesela şöyle
KİTAPLAR
A) kitabı
B)kitabı
C)kitabı
Diye alt alta sıralayacağım ziyaretçi istediğine tıklayıp okuyabilsin.Yardım ederseniz minnettar olurum teşekkürler kolay gelsin...
Cahillik ne güzel birşey.! Herşeyi bildiğini zannediyorsun...

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Tşk hocam bi bakayım çalışırsa bilgi veririm...

celalyagmur

Hocam mod çalıştı bir sıkıntı yok lakin bendeki yani tlf numdaki dosyaları bu editöre nasıl ve ne şekilde göstermem lazım pdf editörüne bastığımda [pdf] [pdf] diye bir editör geliyor bunun arasına bendeki dosyayımı koymam lazım yoksa bunları hostuma gönderip ordaki adresinimi bu araya yazayım...

tarantula901

Alıntı yapılan: Celal - 27 Şub 2019, 19:58Hocam mod çalıştı bir sıkıntı yok lakin bendeki yani tlf numdaki dosyaları bu editöre nasıl ve ne şekilde göstermem lazım pdf editörüne bastığımda [pdf] [pdf] diye bir editör geliyor bunun arasına bendeki dosyayımı koymam lazım yoksa bunları hostuma gönderip ordaki adresinimi bu araya yazayım...

Normal bir pdf kullan bakalaım çalışıyorsa kendi ftpnizdekileri bu şekilde kullanabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Olmadı hocam,sadece indirebiliyorsun pdf yi okuyamıyorsun.Ben tıklanınca açılıp okunmasını istiyorum..çok araştırdım bi çare bulamadım hatta sunucuma örnek bitane attım onun yolunu girdim konuya tıklanınca 404 boş sayfa çıkıyor..bu kitaplar çok önemli sitem için ne yapacağım bilmiyorum...

tarantula901

Bir tane pdfyi ftp atın sonra link olarak tıklayınca pdf olarak açılmıyor chrome tarayıcısında

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

Evet doğru hocam bunun bir çözümü yok galiba..Ama wordpres de gördüm biri dediğim gibi yapmış bir modla...smf de olmuyor sanırım teşekkürler sağolun.

tarantula901

Alıntı yapılan: Celal - 27 Şub 2019, 23:46Evet doğru hocam bunun bir çözümü yok galiba..Ama wordpres de gördüm biri dediğim gibi yapmış bir modla...smf de olmuyor sanırım teşekkürler sağolun.

Pdf lin olarak ise açılması lazım ftp bir tane pdf atın bakalım lınkını ekleyın ben bir bakayım bende çalışıyor mu

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

celalyagmur

Linke tıklanınca indirme yapıyor direk

celalyagmur

Hocam yeni bir çözüm buldum kendimce Adobe acrobet programınla kitabın linkini aldım o linki siteme ekledim tıklayınca beni o kitaba götürüyor fakat açılması uzun sürüyor siz bir denermisiniz sizde nasıl görünüyor işye link...

Tevhid usülü kitabi

Bizahmet bakıverin hocam...

tarantula901

Alıntı yapılan: Celal - 28 Şub 2019, 13:05Hocam yeni bir çözüm buldum kendimce Adobe acrobet programınla kitabın linkini aldım o linki siteme ekledim tıklayınca beni o kitaba götürüyor fakat açılması uzun sürüyor siz bir denermisiniz sizde nasıl görünüyor işye link...

Tevhid usülü kitabi

Bizahmet bakıverin hocam...

Eklenmiş olan pdf boyutu yüksek mi dediğiniz gibi açılması uzun sürüyor.

Ftpnize bir tane pdf dosyası ekleyip link olarak ekler misiniz bakalım o şekilde açılıp okuyabiliyor muyuz.

Ücretli Smf Destek İçin

celalyagmur

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin