Bu Temaya Benzer Tema Lazım

Başlatan cgozuagca, 06 Mar 2016, 16:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cgozuagca

Arkadaslar Bu Temaya Benzer Tema Lazım Bana En Azından Soldan Acılan Bir Menü

tarantula901

Buna benzer bir tema ile  karşılaşmadım ama buna benzer tema yapmak lazım :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

AKINCI

valla adam tek temayi 30 $ a satiyor . benzeri cok zor  ;D

tarantula901

Buna benzer birşey yapmayı düşünüyorum ama zaman yok :D
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

AKINCI

ama cidden saglam tema abi :) yaparsin sen

tarantula901

şu kategori altı resimlerini yapmıştım birtek kategorileri 2 sıralı yapmak var :D ve ust header :D bak anlatarak bitirdim :D

Ücretli Smf Destek İçin

AKINCI

gecitli

Bunu cok onceleri 2.1 icin yapmistim burdan bakarak yapa bilirsin.

BURDAN
http://www.webtiryaki.com

webmaster forumu

Free & Premium Responsive Themes for SMF.

tarantula901

Teşekkürler gecitli sen yapmış isen bize yapmak düşmez ücretli değilse sitede paylaşırsan sevinirim.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

gecitli sitede paylasırsan sevinirim