SMF SAMP ROLEPLAY FORUM TEMASI

Başlatan garfieald, 14 Ekm 2018, 14:45

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

garfieald

Focus

Sağol kullanmaya başladım  ;)

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Kim yapacak tarantulam, tabi ki ben yaptım. tepe tepe kullanın... Bu yaptığım tasarımla jübilemi yapıp smf forum tasarlamayı bırakıyorum.

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 16 Ekm 2018, 14:40Kim yapacak tarantulam, tabi ki ben yaptım. tepe tepe kullanın... Bu yaptığım tasarımla jübilemi yapıp smf forum tasarlamayı bırakıyorum.

hiç inandırıcı gelmedi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Nasıl inandırıcı gelmedi daha önce sana skypeden tasarlama aşamasında SS bile atmıştım dalga mı geçiyon :D beni tanımıyomuş gibi konuşuyoh :D

tarantula901

Alıntı yapılan: bangbang - 16 Ekm 2018, 22:32Nasıl inandırıcı gelmedi daha önce sana skypeden tasarlama aşamasında SS bile atmıştım dalga mı geçiyon :D beni tanımıyomuş gibi konuşuyoh :D

seni hiç tanımıyorum hahhahaahha  yuhphii  yuhphii

Ücretli Smf Destek İçin

ramooo19

LAPD

tema bozuk yükleniyor, yani hiç bir şey gözükmüyor yüklendiğinde

garfieald

Kullananlar var. Siz yüklemesini bilmiyorsunuz.

sıfırdan smf altyapısını kurun, inferno temasınının default halini yükleyip ftpden editlenmiş dosyalarla editlenmemişleri değiştirin. (html ve css dosyalarını) herşeye dokunmayın

garfieald

Veritabanını soran arkadaşlar, veritabanı ile bir işiniz yok. Yapmanız gerekenleri adım adım anlatıyorum.

> Hostinge SMF altyapısını sıfırdan kurunuz.
> Sonrasında ise inferno temasını internetten bulup kurun. (Editlenmemiş Hali)
> Ardından verdiğim dosyada ki editlenmiş inferno dosyaları ile default inferno dosyalarını teker teker, sakince değiştirin.
> Bu kurulumu yapmak için biraz bilgi sahibi olmanız gerekiyor ve ince bir iş gerekiyor.

Kısacası veritabanı dosyaları ile bir işiniz yok. Paylaştığım tüm temaları bu şekilde kurabilirsiniz.

istanblue

Bu temaya, yatay postbit karakter bağlantısı ekleyebilir misiniz? @bangbang

garfieald

Alıntı yapılan: istanblue - 29 Ara 2018, 11:47Bu temaya, yatay postbit karakter bağlantısı ekleyebilir misiniz? @bangbang
Yatay postbit zaten var mysql ile bağlaması size kalmış o konuyu zaten bilmiyorum.

ziber

İndirme link i göremedim rica etsem indirme link i verirmisin...

garfieald

Tema kaldırılmıştır arkadaşlar.