2.0.15 Doğrulama Kodu Hatası

Başlatan HasanM, 09 Ara 2018, 16:12

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HasanM

Merhaba arkadaşlar benim kendi temamda kayıt olurken doğrulama kodu resmi gözükmüyor yardımcı olucak varmı?

tarantula901

Default temada sorun varmı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HasanM

tarantula901

Alıntı yapılan: HasanM - 10 Ara 2018, 19:56Hayır yok

Hangi temayı kullanıyorsunuz. Tema ile alakalı bir durum tam olarak soruna sebep olanı bulmadan önce sizin temada yaptığınız değişiklikleri gözden geçirmeniz gerekiyor. Yada sıfır temayı test edip sorun varmı yok mu diye kontrol edebilirsiniz sıfır kullanmış olduğunuz temada sorun yoksa yaptığınız değişikliklerden kaynaklandığını anlayabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HasanM

MarinaTheme temasını kullanıyorum.

tarantula901

Admin panelde güvenlik sorusu kısmında güvenlik kodu yerine soru sorma özelliğini kullanabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

HasanM

Birde böyle hata var nasıl düzeltebilirim ?

tarantula901

Alıntı yapılan: HasanM - 10 Ara 2018, 23:02 Birde böyle hata var nasıl düzeltebilirim ?

Resmi sitede olan bir tema değil sanırım o tür tema sorunlarını temayı indirdiğiniz sitede sormanız gerekiyor.

size tavsiye daha az hatalı olan bir tema kullanmanız.

Ücretli Smf Destek İçin

HasanM

SMF tricks sitesinden aldığım bir temadır.

HasanM

Peki bunu düzeltmenin bir yönetimi yok mu ?

tarantula901

Alıntı yapılan: HasanM - 10 Ara 2018, 23:20Peki bunu düzeltmenin bir yönetimi yok mu ?

Vardır da kontrol etmeden incelemeden kafadan bir şey söylemek zor bildiğimiz kullandığımız tema olmadığı için tam olarak yardımcı olamıyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

HasanM

Peki araştırabilir misiniz ?

HasanM

Şöyle oluyor ilk girdiğinde öyle gözüküyor ve sonradan birşeye tıklayıp geri cıkınca düzeliyo.

tarantula901

Alıntı yapılan: HasanM - 10 Ara 2018, 23:45Şöyle oluyor ilk girdiğinde öyle gözüküyor ve sonradan birşeye tıklayıp geri cıkınca düzeliyo.

Aktif bir siteyi görmeden bir şey diyemiyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

HasanM

Alıntı yapılan: tarantula901 - 10 Ara 2018, 23:46Aktif bir siteyi görmeden bir şey diyemiyorum.
Siteyi size özelden atıyorum buyrun gelin Tarantula diye kayıt olun üyeliğinizi kabul edicem.