Smf 2.1 beta 2 giriş sorunu

Başlatan intibah, 18 Mayıs 2017, 23:55

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

intibah

Merhaba

Smf 2.1 beta 2 foruma giriş yapmaya çalıştığımda aşağıdaki hatayı alıyorum.

http://prntscr.com/f9fszz

Nasıl çözebilirim?

tarantula901

2.1 beta önermiyoruz sitelerinizde bu sorunları yasamanız normal şuanda beta3 çıktı ancak hata alma ihtimali yüksek o sorun sayfayı yenileyip tekrar deneyin
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

intibah

Sorunu çözdüm. Benzer sorunlarla karşılaşan arkadaşlar için fikir olsun.

Php sürümü 5.6 imiş 7 ye yükseltince düzeldi. Cpanelde select php version diye bir bölüm var. Ordan değiştirdim düzeldi.

Bu arada smf 2.1 beta 3 sürümü güncellemesi smf adminde görünmedi. Üreticinin sitesinde de yok. Acaba ne zaman kullalanabiliriz.

Ftp ana dizindeki error log ta aşağıdaki hata görünüyor.

[17-May-2017 18:13:41 Europe/Istanbul] PHP Fatal error:  Unknown: Failed opening required '/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/tmp.php' (include_path='.:/opt/cpanel/ea-php56/root/usr/share/pear') in Unknown on line 0

tarantula901

Ne zaman yayınlarsa ozaman gırgırdan indirebilirsiniz kararlı surumu bekleyin derim çoğu mod uyumlu degil
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

intibah

Gırgır neresi ?

Bu arada yeni bir hata alıyorum. Adresi girdiğimde aşağıdaki hatayı alıyorum. Acaba neden kaynaklı?

http://prntscr.com/fa4kdn

tarantula901

Hosting kaynaklı bir durum hostiginize yazın ne diyecekler bakalım

Ücretli Smf Destek İçin