Profile birden fazla rank ekleme (Display Additional Membergroups)

Başlatan tarantula901, 09 Nis 2016, 15:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Modifikasyon Adı:Display Additional Membergroups
Yazar:margarett
Uyumluluk:2.0.9

Açıklama: Konu içi yada profilinize birden fazla rank göstermenize olanak verir. Resimlere bakarak görebilirsiniz.

Paket linki:

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Nis 2016, 15:20Modifikasyon Adı:Display Additional Membergroups
Yazar:margarett
Uyumluluk:2.0.9

Açıklama: Konu içi yada profilinize birden fazla rank göstermenize olanak verir. Resimlere bakarak görebilirsiniz.

Paket linki:

Hocam, ben bu modu forumuma başarılı bir şekilde ekledim fakat konu içi profilde tek grup gözükmeye devam ediyor acaba grupların hepsini ana grup olarak gördüğü için mi tek bir tanesini gösteriyor diye düşünüyorum ? diğer grupları alt grup yapma gibi bir ayar var mıdır ?

tarantula901

Buna benzer modları bakmak lazım yada bu modun tam işleyişini anlamak lazım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

caglahanoktar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Nis 2020, 23:37Buna benzer modları bakmak lazım yada bu modun tam işleyişini anlamak lazım.
Hocam selamlar, bu modu yükledim ayarlardan aktif ettim ama profilde tek bir grubu gösteriyor fakat profilde ayarlardan başka grubu birincil grup yap diyerek aralarında geçiş yapabiliyoruz. Hepsini alt alta profilde göstermenin yolunu bulamadım. Acaba tüm üye gruplarını birincil grup olarak gördüğünden mi aralarında seçim yaptırtıyor var mıdır bir ayarı veya yolu. Şimdiden çok teşekkür ederim.