Sizce sitemdeki tema nasıl Metro v2 tema

Başlatan KurnaZ, 21 Eyl 2015, 19:23

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

KurnaZ

arkadaslar sitemdeki temayı ben para vererek aldım cok kullanmak istiyen olursa bir kişi ile paylasa bilirim sizce nasıl tema ^^

www.oyunroketim.net

Sosyal Öğretmeni

Temanız güzelmiş hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
Herkes göründüğü gibi değil.

tarantula901

temanız güzelmiş güle güle kullanın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KurnaZ

teşekkür ederim sizce böyle paralı alınmış bir temayı paylassammı 1 kişiyle ?

tarantula901

ücretli  temaları ücretsiz olarak paylaşımına karşıyız. Tema için emek verilmiş ne de olsa
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KurnaZ

aynn katılıyorum ^^ zaten dedigim gibi 1 kişi ile yani o kişi güvenilir olmak zorunda cünkü paylasmıyacak o verdigim kisi ki vazgeçtim ben kullanırım yada bende satarım cünkü artık bıktım bu temadan temayı öyle bir tasarlamıslarki güzel ama bazı eklentileri calıstıramıyorum cünkü ya bozulmalar oluyor yada degisiklik olmuyor yani sifreliyerek koruyorlar temayı calınmasın diye heraldi ^^ iyi aksamlar iyi forumlar