LikeVb4 Mainboard Tema

Başlatan KeReM @, 27 Ağu 2014, 19:59

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

KeReM @

Ektedir tema

tarantula901

ben bu temayi kullaniyorum ancak renkleri farkli cok gzel vb temasi sıkıntı cıkarmıstı galiba
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

Hocam bu temada bölümlerin alt alta alınması haricinde bir sıkıntı yaşamadım.  Likevb4 te gerçekten şık ve vb den başarılı çevirilmiş bir tema.

tarantula901

evet guzel tema  alt kategori sorununa cozum getiririz tamamdir ozaman
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM @

İsteyen olursa yardımcı oluruz tabiki hocam. Eskisi kadar temaları mıncıklamasamda arada el atıyorum işte :)

06ensar

anlamadım şimdi bu tema sıkıntılımı değilmi..?

KeReM @

Resmi sitede yayınlanan temaların dışındaki temalarda sıkıntı çıkma ihtimali var hocam. Bu temanın kendisindede var bir iki sıkıntı ama büyütülecek sıkıntılar değil ve giderilebiliyor.

tarantula901

Resmi site onaylı temaları öneriririz http://custom.simplemachines.org/themes/

Diğer temalarda sorun çıkma ihtimali yüksektir.

Ücretli Smf Destek İçin

snrj

resmi site onaylı temalardada hatalar var kendimden biliyorum :D

06ensar

Alıntı yapılan: KeReM @ - 08 Mar 2015, 10:47Resmi sitede yayınlanan temaların dışındaki temalarda sıkıntı çıkma ihtimali var hocam. Bu temanın kendisindede var bir iki sıkıntı ama büyütülecek sıkıntılar değil ve giderilebiliyor.

evet dosya linki kırık..düzeltilirse bir bakardık.

KeReM @

Malesef bulamadım temayı bende silmişim bilgisayardan. Tekrar editlenebilir belki ama şimdi söz veremem.

06ensar

bu sitenin 2.1 like beğenisi yokmuyda bakınız ilgilenen arkadaşlara beğeni veremiyoruz..

tarantula901

şu anda bu yazının altında beğen butonunu gormuyormusunuz

Ücretli Smf Destek İçin

06ensar

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2015, 15:50şu anda bu yazının altında beğen butonunu gormuyormusunuz

evet ben göremiyorum..

06ensar

like vb4 editlemek isteyenlere veya yapmak isteyenlere..yeni link.

http://s3.dosya.tc/server30/vTlWMc/likevb4.zip.html

demo değil hakikisini görmek isteyenler:

http://www.cihadehli.net/forum/index.php?action=forum