Bunu nasıl yapabilirim?

Başlatan uyanangenclik, 27 Şub 2018, 08:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

uyanangenclik

Bazı sitelerin altında yer alan bunu smf ye ekleyebilir miyiz?
Bu konuda bilgisi olan var mı?

Şimdiden teşekkür ederim.
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

tarantula901

Şuanda kendim yaptığım bir kodlama ve sadece evet hayır dışında başka özelliğide mevcut smf dışı bir kodlama olduğu için kodları ayıklamak gerekiyor. eğer fırsat bulursam kodları ayıklar sizlerle paylaşırım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Teşekkür ederim tarantula901

heyecanla paylaşımınızı bekliyorum.  8)

tarantula901

Bu sistemi sadece oy göstermek için istiyorsunuz değil mi
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Evet. Sadece resimdeki yeterli.

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

Daha bu uyanangenclik satilmadimi  ?
Reklammi yapiliyor yoksa :D

uyanangenclik

Alıntı yapılan: tekyürek - 03 Mar 2018, 00:36Daha bu uyanangenclik satilmadimi  ?
Reklammi yapiliyor yoksa :D

Sizler zaten biliyorsunuz, size neden reklam yapayım üstad  ;)
Malum siteyi satacağım.
Hitini ben nasıl yükseltirim arayışindayım.
Adsense gelirini nasıl arttırırım?
Siteye hangi modları kursam daha faydalı olur?
Bu gibi nedenler...

Bu modda ilginç geldi bana.

uyanangenclik

Karma ile ekteki gibi bir şey yaptım.
Bu karmayı ziyaretçilerin de görmesini istiyorum.
Ziyaretçilerinde karma kullanması mümkün mü?
Fikri olan var mı?

tarantula901

Malesef ziyaretçilerin karmayı kullanması mumkun değil. güzel fikir ama uyelere has birşey olduğu için sadece uyeler kullanabiliyor bildiğim eğer başka mod zıyaretcılere acık sekılde varsa duzenlenemebilir.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Şub 2018, 23:14Şuanda kendim yaptığım bir kodlama ve sadece evet hayır dışında başka özelliğide mevcut smf dışı bir kodlama olduğu için kodları ayıklamak gerekiyor. eğer fırsat bulursam kodları ayıklar sizlerle paylaşırım.

Bu konuyla ilgili bir gelişme varmı paylaşımı bekliyoruz  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s