SMF Linuxta lokalhost'a yükleme

Başlatan tanjuzafer, 29 Mar 2018, 23:33

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tanjuzafer

Apache2, PHP, mysql, phpmyadmin yükledim. Ancak bu aşamadan sonra Linux işletim sistemli (Mint) bilgisayarımda smf dosyalarını nasıl ve nereye yapacağımı bilemedim.
Phpmyadmin açılış sayfasında kaldım. Burada oturum açma adı ve şifre soruyor. Yanlış birşey yapmamak için cevap bekliyorum.

tarantula901

Alıntı yapılan: tanjuzafer - 29 Mar 2018, 23:33Apache2, PHP, mysql, phpmyadmin yükledim. Ancak bu aşamadan sonra Linux işletim sistemli (Mint) bilgisayarımda smf dosyalarını nasıl ve nereye yapacağımı bilemedim.
Phpmyadmin açılış sayfasında kaldım. Burada oturum açma adı ve şifre soruyor. Yanlış birşey yapmamak için cevap bekliyorum.

Smf dosyalarını kullanmış olduğunuz sistemde nereye atmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsunuz sanırım bu sorun smf ile alakalı bir durum değil.  kullanmış olduğunuz sistemi kullanmayı bilmeniz lazım ve site dosyalarının nereye atılması gerektiğini bilip o kısıma atmanız lazım tam olarak ne kullandığınızı bilemediğimden dolayı bir fikir veremiyorum.

Bilgisayarınızda deneme yapmaya çalışıyorsunuz sanırım onun için şu programları kullanabilirsiniz. xamp yada wamp bu programları kullanarak smf yi otomatik olarak kurabilir yada manuel olarak kurabilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin