Kategori başlıklarını renklendirme 2.1 (ColorizeBoards )

Başlatan tarantula901, 05 Şub 2018, 22:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Mod : ColorizeBoards
Yazan : JohnyB

Açıklama: Bu mod sayesinde sitenizde bulunan kategori başlıklarını renklendirmenize olanak sağlıyor.

Kullanımı:

Admin panelden kategoriler kısmında kategori düzenlede ayarları görebilirsiniz.

Mod'un adresi : http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1030
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

uyumsuz denedim bende çalışanı var  :D güncellemiştim

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 07 Şub 2018, 23:36uyumsuz denedim bende çalışanı var  :D güncellemiştim

Bunu söylemek için mi yazdınız paylaşında arkadaşlar faydalansın.

Ücretli Smf Destek İçin

akorkut

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

akorkut

Alıntı yapılan: tarantula901 - 02 Haz 2018, 02:35Ayarları olması lazım kontrol ettiniz mi?

Her tarafı kontrol ettim. Belki yeni sürümlerle stabil hale gelir. Kolay gelsin

ramooo19

Alıntı yapılan: akorkut - 02 Haz 2018, 06:25Her tarafı kontrol ettim. Belki yeni sürümlerle stabil hale gelir. Kolay gelsin

aynen ayarlar kısmını admin panelinde göremedik ?? bende yüklü zaten ama henüz kullana bilmiş değilim :)