Smf Http Error 500 Hatası

Başlatan ByGold, 12 Mar 2019, 19:41

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ByGold

Merhabalar forumda yönetim panele girerken hep http 500 error hatası alıyorum.
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

En son yaptıklarınız kurulu modlar vs yazın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

En son sitemap adli eklentiyi kurdum ondan sonra bu hatalar olmaya basladı.Kaldırdığım halde hata alıyorum.

Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Sitemapı manuel olarak kontrol edin kalıntı vs varmı dıye

bu hata durduk yeremi oluyor yoksa admin panele hiç giremiyor musunuz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

Alıntı yapılan: tarantula901 - 15 Mar 2019, 02:37Sitemapı manuel olarak kontrol edin kalıntı vs varmı dıye

bu hata durduk yeremi oluyor yoksa admin panele hiç giremiyor musunuz.
Kaldırdım fakat dahada hata alıyorum admin panele girerken.
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Admin panel acilmiyormu sitede hangi modlar kurulu

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

Adminim kısacası sitemap yükledim sildim ama yonede admin panel özellik secenekler adlı bölümede girmiyor sorun orda isterseniz özelden link atayım sizde bir bakın sitey girip
Bir Umuttur Yaşamak!

tarantula901

Kullanmış olduğunuz mod listesini öğrenebilir miyim.

Ücretli Smf Destek İçin

ByGold

Yardïmlarınız için teşekkürler forumu sıfırladım artık düzeldi :)
Bir Umuttur Yaşamak!