No index hatası

Başlatan Beste, 10 Tem 2018, 15:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beste

Google Seach Konsol de Gönderilen URL "noindex"  hatası alıyorum neden olabilir

nasıl düzeltebilirim

tarantula901

Sitenizde hangi modları kullanıyorsunuz ve no index verdiği linkler hangileri
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Beste

Tema değişmiştik. Şuan yüklü mod yok. Sadece eski seo var.tüm konularda aynı hatayı verıyor.

tarantula901

İndex.templatede noindex diye arama yapın kodları ekleyin cepte olduğum için kodları bulamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Beste

aratınca aşağıdaki kodları buluyorum. buraya neyi eklemem gerekiyor

// Please don't index these Mr Robot.
   if (!empty($context['robot_no_index']))
      echo '
   <meta name="robots" content="noindex" />';

tarantula901

Bu bulduğun kpdu kaldır seo modunu kullanıyorsan

Ücretli Smf Destek İçin

Beste

Evet Seo kullanıyorum. Tema değişince eski kurulu Seo devam eder değil mi.

tarantula901

Alıntı yapılan: Beste - 11 Tem 2018, 11:53Evet Seo kullanıyorum. Tema değişince eski kurulu Seo devam eder değil mi.

kullandığın seoeya bağlı ama çoğunkla devam eder zaten bazı dosyalarda değişiklik yapıyor oda okadar önemli değil. gibi ama bazı özellikleri kullanamayabilirsin bilgin olsun.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

// Please don't index these Mr Robot.
  if (!empty($context['robot_no_index']))
     echo '
  <meta name="robots" content="follow" />';

Bu sekil ekleyin