SimplePortal nasıl Mobil Uyumlu Hale Getirilir..?

Başlatan vista1, 14 Mar 2017, 15:57

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

vista1

Arkadaşlar simple portalı nasıl mobil uyumlu hale getiririm.. portal.css içinde yapılıyordur onu anlayabiliyorum lakin nasıl :S

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

vista1

arkadaşlar buldum..

portal.css içerisinde;

Bul
body
{
 min-width: 750px;
}

Bununla Değiştir
@media only screen and (max-width: 750px), only screen and (min-resolution: 300dpi) {

#sp_main #sp_left, #sp_main #sp_center, #sp_main #sp_right {
 display: block;
 width: auto !important;
 padding: 0;
 }
}

vista1

Alıntı yapılan: tarantula901 - 14 Mar 2017, 16:00şu modu kullanın tüm siteyi mobil uyumlu yapsın http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=551.0

Hocam tema mobil uyumlu zaten :D Ayarladım.. Ne olur ne olmaz bulunsun diye yöntemi de paylaştım

tarantula901

tema uyumluyse o söylediğim modu kurunca portalıda mobil uyumlu yapıyor ondan dedim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Alıntı yapılan: vista1 - 14 Mar 2017, 16:03arkadaşlar buldum..

portal.css içerisinde;

Bul
body
{
 min-width: 750px;
}

Bununla Değiştir
@media only screen and (max-width: 750px), only screen and (min-resolution: 300dpi) {

#sp_main #sp_left, #sp_main #sp_center, #sp_main #sp_right {
 display: block;
 width: auto !important;
 padding: 0;
 }
}

Arkadaşım bunu denedim ama sitem hala mobil uyumsuz görünüyor.

Forum sayfasını uyumlu yaptım.
Yalnız ana, sayfa Simple portal nasıl uyumlu olacak fikri olan var mı?
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

tarantula901

Simpleportalde mobil uyumu arkadaşların verdiği kodlar aşağıya doğru sag sol alt alta oluyor eğer isterseniz sağ ve solu mobilde gizleyerek portalı mobil uyumlu yapabiliriz.

Ücretli Smf Destek İçin

uyanangenclik

Gizlemeden 3 bölümde olsun istiyorum.  Wordpress gibi.
Bir Damlasıyım Okyanusun... Ama Okyanusum. Uyanan Gençlik

tarantula901

Smfde bulunan responsive modunu kurup denediniz mi?

Ücretli Smf Destek İçin