Googlede Gözükmek

Başlatan Lucifer, 27 Şub 2017, 07:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Lucifer

Merhaba googlede site adını araştırınca çıkıyoruz peki nasıl diğerleri gibi tag ile gözüke biliriz örneğin tarantula yazınca o kısımda tarantula adı geçen konu ve ya üye gözüksün ? 🕷ðŸâ,,¢Å 

astro1

Sitenin googlede gozukmesini istiyorsan içerik paylaşman gerek yani sagfandaki içeriği çoğalt :)
www.forumtim.com
Geniş Çaplı MMO sevenlere...

tarantula901

sorunuzu tam olarak anlamasamda astrol1 önerdi size.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Şub 2017, 18:09sorunuzu tam olarak anlamasamda astrol1 önerdi size.

Sorum şu google seo eklentisindeki gibi konu içeriğinde geçen kelimeleri arattıkları zaman benim sitemin gözükmesini istiyorum örneğin Tarantula diye yazdıkları zaman site iöerisinde konularda geçen tarantula gibi mybb deki gibi google de gözükmek için google seo vb eklenti kurmak gerekiyormu ? Yoksa arama motorları yazan kısmı aktif etmemiz yeterlimi ?

tarantula901

İçerik eklemeye devam edin sizin siteniz google indexlenmiş zaten

googlede şu şekilde arat site:bedizifrom.com
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

Lucifer

Tamamdır saolun tarantula bey ve astro ðŸâ,,¢Ë†Ã°Å¸ËœËœ

tarantula901

rica ederim iyi forumlar sorun umarım sizin için çözülmüştür.

Ücretli Smf Destek İçin