bbcode

Başlatan thezalim02, 06 Haz 2018, 16:50

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

thezalim02

bbcode yerine html herkes kulansın bana özel değil

tarantula901

admin panelde bulunan

İletiler ve Konular kısmındaki bbc butonuna basınca

İletilerde basit HTML kodlarına izin ver var bunu aktif edin bazı html kodlarına izin veriliyor bu ayarı yapabilirsiniz.

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

thezalim02

onu denedim olmadı

thezalim02

<p></p> şekilnde çıktı

tarantula901

Söylediğiniz html kodlarının tamamına izin verirseniz sitenizde hacklenme olayları ıle ılgılı sıkıntı yaşarsınız. sadece admine istiyorsanız size ne yapacağınızı söyliyeyim.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

thezalim02

hepsine izin vermek istiyorum

tarantula901

ekteki modu yükleyin ama kurmayın hata verirse söyleyin hangi yerde hata veriyor kontrol edip güncelleyeyim şuanda 2015e yüklenebilir.

Bu arada sitenizin güvenliğini riske atıyorsunuz bu risk size ait bilginize

Ücretli Smf Destek İçin

thezalim02

tarantula901

bunu güncellemek lazım o şekilde paylaşırım.

Ücretli Smf Destek İçin

thezalim02

ne zaman güncellemiş olursunuz hocam

tarantula901

pc geçince bakarım ne zaman geçerim bilemiyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

KeReM_@

tarantula hocama yardımcı olayım işlerinden zaman ayıramıyor sanırım. Hocam aşağıdaki değişiklileri yapın ama değişiklik yapacağınız dosylarınızı her ihtimale karşı yedeklemeyi unutmayın ve güvenlik konusundaki sıkıntıları birdefada ben hatırlatayım.

./Sources/Subs-Post.php 'de

bulun
if (allowedTo('admin_forum'))

değiştirin
if (allowedTo('post_html'))

./Themes/default/languages/ManagePermissions.english.php 'de

bulun
$txt['permissiongroup_attachment'] = 'Attachments';

değiştirin
$txt['permissionname_post_html'] = 'Post HTML';
$txt['permissionhelp_post_html'] = 'This will allow members to post HTML using [html] BBC tags.';

$txt['permissiongroup_attachment'] = 'Attachments';

./Sources/ManagePermissions.php 'de
Bulun
'report_any' => array(false, 'post', 'participate'),

Değiştirin
'report_any' => array(false, 'post', 'participate'),
 'post_html' => array(false, 'post', 'participate'),

Bulun
'profile_title_any',

Değiştirin
'profile_title_any',
 'post_html',

tarantula901

Teşekkürler kerem

Ücretli Smf Destek İçin