Veritabanı Hatası

Başlatan thinkler, 01 Mar 2017, 04:17

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçiler konuyu incelemekte.

thinkler

Uye Olunurken

Veritabanı Hatası
Lütfen kısa bir süre sonra tekrar deneyiniz. Eğer hata iletisini tekrar alırsanız, yönetici ile iletişime geçiniz.

Bu Hatayi Aliyorum.  Daha Onceki Uyelerin siteye Giris Ve Paylasimlarinda bi Sorun Yok
Ama Yeni Uye Olunmak Istedigimde Bu Hatayi Aliyorum

Bircok Kisi  Veritabani Dosyalarini Onarmayi, Bakim Bolumunde Onbellegi Temizlemeyi Vs Buna Benzer Seyler Onermisler. Defalarca Yapmama Ragmen Sonuc Alamadim.

Yardimci Olursaniz Sevinirim.

tarantula901

sitenizi inceledim kategoriler türkçe karekterler var bunları kategorilerden düzeltebilirsiniz.

Asıl soru cevabına gelelim.

Phpmyadminden tablolara bakım yaptınız mı?

Admin panelden hata mesajlarını açıp ilgili hata mesajlarını bu konuya ekleyin kontrol edeyim..

Yenimi kurdunuz siteyi yoksa taşıma mı yaptınız tam ayrıntı verirmisiniz bu sorun ne zaman oldu.

Son olarak siteyi 2 0 12 güncellediniz mi güncellediyseniz veritabanınıda güncellediniz mi veritabanı ile ilgili güncelleme konusu var inceleyin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

thinkler

Sunucu Lokasyon Degisikligi Sebebiyle Tasima Islemi 2 Ay Once Yapildi. Sorun Bundan sonra Basladi
Upgrade Dosyalayirla 2.0.7  den 2.0.12 Ye Guncelledim 
Yedek Alip birkac Defa YEniden Kurulum Yaptim 
Sifirdan Kurup Veritabanini Tekrar Aktardim Ama Cozum Olmadi
Phpmyadminden Defalarca Bakim Yaptim Ama Oda Cozum Olmadi
Large Upgrade Baska Bir Dizine Aldigim Yedekte Denedim Oda Cozul Olmadi

tarantula901

sadece veritabanını güncelleme işlemi yaptınız mı
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

thinkler

Nasil Yapildigi Hakkinda Bilgim Yok Ama Large Upgrade Yaptigimda Veritabaninida Guncellemis
Olmasi Gerek Sanirim

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

thinkler

Evet Yaptim Bunu.  Isterseniz  Yonetici Ve Ftp Bilgilerini Vereyim Bakarmisiniz Rica
Etsem

tarantula901

Pm olarak gönderin kontrol edeyim veritabanına ulaşabileceğim bilgileride gonderın

Ücretli Smf Destek İçin