İleti Geldiğinde Bildirim Gelsin ?

Başlatan htr368, 03 Ekm 2016, 15:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

htr368

Konuyu nereye açacağımı bilemedim ondan buraya açtım.

Birisi bize PM attığında bir baloncuk yada popup gibi çalışan bir mod varmı ?

tarantula901

Temalar ve Görünüm / Uye seçenekleri / Bu tema için varsayılan (aynı zamanda ziyaretçilerin sahip olacağı) ayarları sıfırla / Yeni bir kişisel ileti alındığında açılan pencere görüntüle. / kısmını tıklı yapın
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Teşekküler adminim :) peki değişik bir eklenti filan varmı hani baloncuk çıksın yada balonlar uçsun filan :D :D abarttım ama hani standartın dışında olan

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Attıklarını denedim ama çalışmadı tema hatası verdi bazılarında anlamadım test başarısız demişti bence siz bi deneyin adminim bunlar artık uyumlu değil sanırım rafa kaldırılmalı :D

tarantula901

1. Olan 2 0 11 uyumlu

2. olan 2.0.4 uyumlu tüm modlar default temaya göre yapılır zaten.

1. tamamda sorun olursa 2. de olur. birinciyi deneyin aldığınız hatayı resimli olarak atın.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Tamam peki denicem :) teşekkürler

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Ekm 2016, 00:52Temalar ve Görünüm / Uye seçenekleri / Bu tema için varsayılan (aynı zamanda ziyaretçilerin sahip olacağı) ayarları sıfırla / Yeni bir kişisel ileti alındığında açılan pencere görüntüle. / kısmını tıklı yapın
Adminim bunu yapıyom ama artık çıkmıyor neden bir sorunmu var ilk denediğimde çıkmıştı aslında ?

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 04 Ekm 2016, 14:36http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1202

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=1707

http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=32.0

şunlara bakabilirsiniz.
Şunları denemedim adminim bilginize hani "Temalar ve Görünüm / Uye seçenekleri / Bu tema için varsayılan (aynı zamanda ziyaretçilerin sahip olacağı) ayarları sıfırla / Yeni bir kişisel ileti alındığında açılan pencere görüntüle. / kısmını tıklı yapın" şunu demiştiniz ya bunu yapınca ilk çalışmıştı ama şimdi çalışmıyor sanırım siz diğer modları kurdum sandınız.

tarantula901

ilgili kısımdan resim ekleyin buraya kontrol edeyim.

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Ekm 2016, 22:10ilgili kısımdan resim ekleyin buraya kontrol edeyim.
Resim eklenecek bir şey yok ama siz şurdan yapın demiştiniz ;

tarantula901

Güvenlik ve Moderasyon/Spam Koruması

Ücretli Smf Destek İçin

htr368

Alıntı yapılan: tarantula901 - 07 Ekm 2016, 23:15Güvenlik ve Moderasyon/Spam Koruması
bu şimdi ne işime yarıyacak peki orda istediğim şeyi göremedimde

tarantula901

Çalışıp çalılmadığını bir uyeye yada kendinize pm atmanız gerekiyor.Bu şekildemi test ettiniz

Ücretli Smf Destek İçin