Prety Hakkında Yardım

Başlatan omuforum.net, 10 Haz 2016, 04:21

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

omuforum.net

S.a Hayırlı ramazanlar ne zamandır yokum ama nse anca okul bitti :D

sorum şu prety mod kurulu siteye dosya halinde bi scrip attım bunu çalıştırmak istiyorum ama prety url dosya adını yazınca url yönlendirmesi yapıyor ben bunu sadece o klasor adı için nasıl kapatabilirim böyle bilr şey mümkünmü yoksa hepsini kapatmak zorundamıyım ?

tarantula901

A.s tekrardan hoşgeldiniz. hayırlı ramazanlar iyi iftarlar.

Farklı bir script kullanmak istiyorsanız bir klasor oluşturduktan sonra o klasore klasoradi/index.php şeklinde ulaşabilirsiniz yada eğer o script içinde seo link dönüşümü yok ise

yeni kullanmış olduğunuz script içerisinde .htaccess dosyası yok ise bir tane oluşturup içine şunu atın.

RewriteEngine Off
 ilgili klasore atın.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

omuforum.net

anladım yardımlarınız içi teşekkurler

tarantula901

rica ederim iyi forumlar.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin