Gelişmiş imza ( Advanced Signature)

Başlatan tarantula901, 20 Tem 2016, 17:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Mod Name:Advanced Signature
Created By:emanuele

Uyumlu sürümler:1.1.13, 1.1.14, 1.1.17, 1.1.19, 2.0, 2.0.2, 2.0.3, 2.0.6

Bu mod sayesinde GOOGLE ÇEVİRİ

Yönetim Kurulu seviyesinde imza gizleme desteği eklendi
Konu seviyesinde göstermek / gizlemek imzaları desteği eklendi
konularda göstermek / gizlemek imzaları izin izin eklendi
konularda eylem gizlemek / göstermek imza günlüğü
günlüğünü devre dışı imkanı

Download Linki:

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Türkçesi varmı? Sizin sitede var galiba atar mısın.

tarantula901

Hangi sitede var bu sitede mi bu site smf 2.1
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Evet bu sitede var profilinizde İmza: yazıyor ya ondan istiyorum fakat sadece profilde olsun istiyorum eğer yantı ve konu altında olcaksa olmasın

tarantula901

Admin panelden ayarlarını yapabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Görüntüdeki alanı kaldırmak istiyorum. Ayarı falan yok kod ile olacak bir iş yapmaya çalıştım beceremedim.
Test edip kodları söyler misiniz.

tarantula901

soruyu anlamadım bu kısım nerede neden kaldırmak ıstıyorsunuz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Bir ise yaramiyor bu kisim profili duzenle ksiminda silmek istiyorum

tarantula901

source klasorunde Profile-Modify.php dosyasını aç şu kodu kaldır.

'random_signature' => array(
'type' => 'select',
'cast_type' => 'int',
'options' => 'return array(0 => $txt[\'normal_signature\'], -1 => $txt[\'randomsignature\'], -2 => $txt[\'nosignature\']);',
'permission' => 'profile_extra',
'label' => $txt['choose_signature'],
),

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Teşekkürler bir rahatlama geldi.  yuhphii