Ana Sayfa Kategori Altına Reklam Yerleştirmek , Yardım!!!

Başlatan kaptan, 16 Mar 2018, 19:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kaptan

Merhaba Değerli Arkadaşlar forumumda Ana Sayfa Kategori Altına Reklam Yerleştirmek İstiyorum Nasıl Yapabilirim?

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kaptan

tarantula901

Reklam modlarıyla daha iyi şekilde istediğin yerlere reklam ekleyebilirsin ondan dolayı mod önerdim.

manuel olarak istiyorsanız tam olarak nerede çıkmasını istiyorsunuz resimli olarak eklermisin konuya
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

kaptan

kategori arasına resimdeki gibi

tarantula901

Kullanmış olduğunuz temadan copyright kaldırdığınız için size yardımcı olamıyorum.

Ücretli Smf Destek İçin

mkucuksari

Alıntı yapılan: tarantula901 - 16 Mar 2018, 21:01Kullanmış olduğunuz temadan copyright kaldırdığınız için size yardımcı olamıyorum.
Bu copyright iptal etmek ne kadar çok insanların hoşuna gidiyor. Hayır bakınca zaten işi bilenler hangi platform hangi tema zaten rahatlıkla anlıyor.
Bağımlılık Yapan Modelci Platformu : www.rckolik.com

tarantula901

Alıntı yapılan: mkucuksari - 24 Mar 2018, 13:46Bu copyright iptal etmek ne kadar çok insanların hoşuna gidiyor. Hayır bakınca zaten işi bilenler hangi platform hangi tema zaten rahatlıkla anlıyor.

Kendi yapmadığı için kaldırmasıda kolay ondan dolayı kendisi yapsa oda kaldırılmasını istemez zaten smfde 3 5 arkadaşımız tema yapıyor bu şekilde tema yaptıkların içinde tema yapanlarda azalıyor malesef.

Ücretli Smf Destek İçin