Foruma yeni üye olanlara oto hoşgeldin mesajı.

Başlatan BringThaNoize, 08 Mar 2017, 10:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BringThaNoize

Foruma yeni üye olanlara oto hoşgeldin mesajı atmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Çok sağolun. Bir de doğum gününde oto pm gönderme var mı? Bir de üye ID'si nerede yazar?

tarantula901

Admın panelde E-Posta ayarları kısmında girince o kısımda Kullanılacak doğumgünü iletisi kısmından istediğiniz şablonu seçebilirsiniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

BringThaNoize

Alıntı yapılan: tarantula901 - 09 Mar 2017, 00:06Admın panelde E-Posta ayarları kısmında girince o kısımda Kullanılacak doğumgünü iletisi kısmından istediğiniz şablonu seçebilirsiniz.

bunu e posta olarak değil de PM olarak gönderme var mı?

tarantula901

Pm gönderen bir mod bilmiyorum malesef araştırdım bulamadım umarım diğer arkadaşlarda yardımcı olacaktır.

Ücretli Smf Destek İçin