pretty url hatası

Başlatan melih007, 06 Mar 2017, 14:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

melih007

ya ben pretty url yükledim admin panelde açılır sayfalar çıkmadan safa yenileniyor mod u kapatınca bu sorun olmuyor

tarantula901

Tam olarak sorunu anlayamadım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

melih007

Hocam ben yönetime giriyorum  yapılanmaya tıklıyorum  tam açılır linklere tıklayacam aynı sayfa yenileniyor sanırım pretty url den modu kapatınca bu olmuyor nasıl düzeltirim

tarantula901

Mod düzgün kurulduğuna emin olun dosyalar ftp düzgün yada eksik atılmış olabilir.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

melih007

ftp pretty url nasıl yüklenir panelden yüklüyorum modları genelde

tarantula901

Bana yetkisi olan bır uyelıgı pm ıle gönder kontrol edeyim.

Ücretli Smf Destek İçin

melih007

tarantula901

Şuan sitenizi kontrol edin.

Skip Actions List kısmına index.php  eklediğinizden dolayı kaynaklıydı sanırım şuanda çalışıyor kontrol edin.

Ücretli Smf Destek İçin

tekyürek

pretty url  kullanmayın  bence  dp  yi aşırı şişirir 

tarantula901

Alıntı yapılan: tekyürek - 07 Mar 2017, 20:41pretty url  kullanmayın  bence  dp  yi aşırı şişirir 

resmi sitenin önerdiği bir mod söylede kullansın :D senin gibi sürünmesin sonra :D

Ücretli Smf Destek İçin