Add & Create Social Media Icons To Profiles sorun

Başlatan dynamic, 21 Mar 2016, 21:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

dynamic

http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3304

şu modu yükledim fakat facebook ekleyince postbitte facebook logosunun link kırılmış olarak gözüküyor. örnk:

http://i.hizliresim.com/YkOzzD.png
Torrent Oyun,Film, Dizi --> Torrent Oyun İndir

tarantula901

Link değil resim kırık yani modu kurarken resmi eksik yüklemiş. paketi indirip içindeki facebook resmini ilgili yere yapıştırın. resmin yolunu bulmak için kırık resmin üzerine sağ tıklayıp resim yolunu bulun.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dynamic

tarantula901

Sen modu kaldırıp tekrar yukledın. Sadece resmi atacaktın modun manuel olarak display.template.php dosyasından kaldır aynı koddan ikitane var birini kaldır
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

dynamic

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim iyi forumlar

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula aynı sorun bende var fakat ben bunu manuel kaldırmayı beceremem nasıl yapıcaz.

tarantula901

Manuel olarak kaldırman lazım başka çözümü yok malesef.

Ücretli Smf Destek İçin