Ziyaretçilerin sayısını gösterme (Board Viewers) hatası

Başlatan batikon, 10 Mar 2018, 01:35

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

batikon

Merhaba arkadaşlar Ziyaretçilerin sayısını gösterme (Board Viewers) modunu kurdum hiçbir hata vermedi özellikler seçeneklerden gerekli ayarları yaptım,ama sitede anasayfada çıkmıyor,sorun ne olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim.

tarantula901

Bu tur sorunları ılgılı konularına yazmaya dikkat ediniz.

Modu kurarken kullanmış olduğunuz temayıda seçerek mi kurdunuz yoksa modu kurduktan sonra temayı snradan yuklediniz.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Tarantula evet modu kurarken temayı seçtimde kurdum,hiçbir hata vermedi gerekli ayarlarıda yaptım.

tarantula901

Modun manuelıne bakarak kodları sıtenızdeko dosyalarda var olup olmadığını kontrol edin.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

batikon

Tarantula kardeşim dediklerini yaptım bütün kodlar yerli yerinde ama anasayfada görünmüyor,anlamadım gitti walla modu kaldırdım.İlgin ve alakan için teşekkürler....

tarantula901

Tüm izinlerini kontrol etseydiniz keşke neyse kaldırmışsınız sorun ortadan kalkmış oldu :D iyi forumlar.

Ücretli Smf Destek İçin