Saat Ayarı

Başlatan garfieald, 09 Mar 2018, 17:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Sitede saat herkesde böyle ; Ocak 08, 2018, 11:10:09 ÖS

Ben aşağıda ki gibi olsun isterim.
07 Ocak 2018, 22:20:25

tarantula901

sitenizde saat ile ilgili bir yer göremedim bu saat dediğiniz tam olarak nerede gösteriliyor.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

tarantula901

lastpost neresi yerini resimli olarak at
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

la osn ileti göndermiş saati yazıyoya alla alla :D:D:D

tarantula901

Türkçe konuşursan sevinirim birşey anlamadım ???

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Gönderen : admin
ynt:deneme
aşağısında saat var bak tam burda

garfieald

genel saat ayarından bahsediyorum oraya özgü birşey değil ÖS MS olamsın :D

tarantula901

O konuda bilgim yok malesef.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Tarih formatına bunu yazınca düzeldi : %d %B %Y, %A - %R

tarantula901

sorunun çözülmesine sevindim.

Ücretli Smf Destek İçin