Footerden Yazı Kaldırma

Başlatan garfieald, 07 Mar 2018, 22:48

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

garfieald

Simple Audio Video Embedder
 Powered by Yöncü Bilişim Çözümleri

Bu yazıları kaldırmayı beceremedim ne yapacağımı söylermisiniz.

tarantula901

index.template.phpde

yöncü kelimesini arayıp kaldırın.

diğer coprt kaldırmalarda yardımcı olmuyorum.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Yöncü arattım bulamadım yok.

tarantula901

index.template.php eke ekleyin ve sourcede bulunan q ıle baslayan dosyayıda ekleyin bakayım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

garfieald

tarantula901

source dosyalarında yöncu kelımesnı arayın. bulup silin.

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Hepsinde tek tek arayacak mıyım?

tarantula901

evet hangisinde olduğunu bende bilmiyorum. :D  yuhphii

Ücretli Smf Destek İçin

garfieald

Bu yöncü beni biterecek .... !!!!!!1111  yuhphii  yuhphii  :dayak:s  :dayak:s  :dayak:s   ::)  ???  8)

garfieald

Destek talebi cevap :  Bu sistem hazır bir otomatik kurulum sistemi olması sebebi ile bilemiyoruz. sistemin adı Installatron dur isterseniz bu şekilde araştırabilirsiniz. Bizim yazılım ekibimiz kontrol sağlayabilir fakat bu işlem ücreti olur 10 TL hibi bir ücret ile inceleme sağlanarak size yeri gösterilebilir.

Saygılarımla.

tarantula901

Hahahah :D yöncü aferin sana yöncü hahaha :D

Ücretli Smf Destek İçin

Luess

Temanın languages klasöründeki theme.settings.php'ye bak, yoksa oradakilerin hepsini kontrol et.