Yeni İleti ve Popüler konular kısmı yardım

Başlatan esudur, 06 Mar 2018, 09:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

esudur

Slm Altta resmini paylaştığım Yeni İleti ve Popüler konular kısmının temamdaki halini görüyorsunuz bu kısımları daha

düzenli hale getirememmi ( Yine Sağda kalsın) bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Yalnız temam benle inatlaşırcasına çoğu mod ve manuel

düzeltmeleri yapmıyor kabul etmiyor    SAÃ,,žLIKLI YAŞAM FORUMU  

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Alıntı yapılan: tarantula901 - 06 Mar 2018, 17:07Şu konuya bakabilirsiniz. http://www.smf.gen.tr/smf/index.php?topic=1881.0

Hocam O konuya baktım altta yer alan so iletiler kısmı için verdiğiniz kotları harfiyen uyguladım ama sonuç sizin yayınladığınız resimdeki gibi olmadı Altta resim var bu şekilde  görülüyor ...

Yukarda sorduğum ise temam da sağda duran yeni ileti ve popüler konusu dur bunları düzenleye bilirmiyim yardımcı olurmusunuz

tarantula901

Kodları eksiksiz eklediğinize eminsiniz değil mi? kodları ekledikten sonra sitenizde kontrol edeyim ve kodları kendı temanıda ılgılı dosya varsa o dosyada uygulayacaksınız.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

esudur

Herşeyi tam anlatıldığı gibi yaptım tema içindeki dosyalara uyguladım şuan kodlar ekli hali

tarantula901

Kodlar gözükmüyor malesef kullanmış olduğunuz boardindex.template.php eke eklermisiniz. eklemeden önce söylediğim kullanmış olduğunuz temadaki boardindex.template.php de düzenleme yaptınız değil mi konuda default yazmışımda

Ücretli Smf Destek İçin