Portal block düzenleme

Başlatan soulfather, 11 Haz 2019, 11:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

soulfather

portal block düzenleyeceğim ama bir türlü genişletemedim

sayılarla oynadım yine olmadı reimdeki gibi kalıyor..

#sp_text_editor input
{
float: right;
margin-right: 2px;
}.sp_content_padding2
{
padding: 0 0.8em;
height: 170px;
background: white url(../images/haber.png) no-repeat;
margin-top: 2px;
}
.sp_content_padding2 img
{
padding: 0 0.8em;
max-height: 170px;
max-width: 312px;
}
.haberalt {
    text-align: right;
background: white url(../images/haberalt.png) no-repeat;
height: 24px;
padding: 4px;
margin-top: 2px;
}

tarantula901

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

soulfather

tarantula901

simple portalın bu şekilde olduğunu ilk defa görüyorum.

siz blokları yan yana 3 erli olarak mı sıralamaya çalışıyorsunuz ve site adresiniz nedir
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

soulfather

Alıntı yapılan: tarantula901 - 11 Haz 2019, 12:54simple portalın bu şekilde olduğunu ilk defa görüyorum.

siz blokları yan yana 3 erli olarak mı sıralamaya çalışıyorsunuz ve site adresiniz nedir

site bu
http://pvckafesyuvalik.com/forum/index.php
 yeni taşıyacağım host ve domaine geçmeden düzenleyeyim dedim önceden kullandığım sitemin yedekleri bu. yeniden düzenliyorum..

default temada yapmak istedim arka plan resmi kısa kalıyor kodlarla oynadım ama yine öyle oldu..

3 lü sıraladım ama düzeni sağlayamadım...

tarantula901

Simple portalde genişlik yükseltme ayarı olması lazım 2 li blok mu yapmak istiyorsunuz

Ücretli Smf Destek İçin