Hızlı yanıt için gelişmiş yazı editoru (WysiBB for SMF)

Başlatan tarantula901, 22 Eyl 2016, 16:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tarantula901

Mod Name:WysiBB for SMF
Created By:Bugo
Uyumlu Sürümler:2.0.2, 2.0.5, 2.0.7

Açıklama: Bu mod hızlı yanıt alanına default editor yerine WysiBB editoru ekler.

Görseller için linkte tıklayın

Paket Linki;

Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

serdo

işe yarar teşekkürler

tarantula901

alt kategori  sırala modu ile çakışıyor gibime geldi o mod kurulumu sitenizde
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

ozer41tr

Bu tarz bir yazı editörünün daha gelişmişi var mıdır? Hızlı yanıt yerine direk cevaplama ve konu açarken kullanabileceğim? Smf'nin defaultu çok uğraştırıyor

tarantula901

Tam olarak istediğiniz örnek verebileceğiniz bir site resim vs varmı.

Ücretli Smf Destek İçin

ozer41tr

Alıntı yapılan: tarantula901 - 27 Mar 2018, 03:16Tam olarak istediğiniz örnek verebileceğiniz bir site resim vs varmı.

Sıkıntıda burada zaten. smf'de kullandığımız yazı editörlerinin alternatifini bulamıyorum. Örnek veriyorum eskiden kullandığım mybb forumunda şu kalınlaştırma kodunu bir yazı üzerinde kullandığımda kodlar oluşmadan direk yazı kalın oluyordu. Smf'deki yazı editörlerinde tek tek kodlarla uğraşmak zorunda kalıyorum. Anladığım kadarıyla bu WysiBB istediğim tarzda bir yazı editörü. Fakat bunun ana reply için olan versiyonu yok anladığım kadarıyla. Konu açarken değilde sadece hızlı yanıtlarken kullanabiliyoruz. Umarım anlatabilmişimdir