User Bilgileri Ekleme (Konuyu Nereye Acacagımı Bilemedim)

Başlatan cgozuagca, 22 Mar 2017, 00:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

cgozuagca

Ekteki Fotografta Kırmızı Alana Aldıgım Yere Avatar + İletililerim Gibi Profil Düzenle Gibi Bir Alanın Gelmesini İstiyorum Kod Yardımı Gerekli Lütfen Yardım Edermisiniz Teşekkür Ederim

tarantula901

Temanızı bilmediğim ve siteniz aktif olmadığı için tam olarak yardım edemezsemde şöyle bir kod ekliyeyim.

.index_profil{float:right;}

<div class="index_profil"></div>

üsteki kodları kullanabilirsiniz diğer css ayarlarından anlıyorsanız yaparsınız.

Bu arada sitene ne oldu zamanında iyi bir başlangıç yapmıştın diğer sitende gitmiş .
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Temayı Eklesem Herseyiyle Bana Hangi Dosyaya Ne Ekleyecegimi Gösterirmisiniz ?

Siteme Birşey Olmadı Önceki Siteyi Sattım Ve Bu Siteyi Satın aldım asıl ismi buydu cunku pixelcartr.com

tarantula901

Evet site aktif olsun nerede ne istiyorsan söyle ben kodlarını eklemeye çalışayım.
Sitenizde işlem yapmadan önce mutlaka yedek alın, yedek alın yedek almayı unutmayın her şeyden önce bu önemli

Pm'den ve Skype'den istenilen destekler ücretlidir. Ücret ödememek için lütfen sitede sorunuzu konu açarak sorabilirsiniz.

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Site Dosyaları Bu Size Pm Den Demo Adres Gönderiyorum Giriş Yapın O Şekilde

tarantula901

göz kararı birşey ekledim bu dosyayı ekleyin bakalım sizde nasıl gözüküyor resim çekip atın

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

tarantula901

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca

Hocam biraz sağa gitmiş birazcıkta assagı yazdıgınız kodları söylerseniz ben bakabilirim birde avatar ekleyemezmiyiz buna ? defualt olarak

tarantula901

index cssde su kodla değiştir. eskisiyle

#logo a {
    background: url(../images/custom/logo.png) 50% 0 no-repeat;
    margin: 0 auto;
    width: 913px;
    height: 150px;
    cursor: pointer;
    display: block;
    margin-top: -137px;
    float: left;
}

Ücretli Smf Destek İçin

cgozuagca